Sayfa 1/1024 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1

....
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni forum herkese hayırlı olsun.

Bu başlıkta sadece FAİZLER ve faizlere gündelik etki edebilecek önemli gelişmeler tartışılmalıdır. Ortalama mevduat vadesinin 60 günü geçmediği ülkemizde; 2-3 yıl sonrasına etki edecek uzun vadeli konulara... veya "dolar yükselir mi düşer mi?" gibi başka başlıkları bulunan konulara dalarak bu başlığın ana amacından sapmamasına dikkat etmenizi rica ederiz.

Buraya bir yorum veya haber yapıştırmadan önce şu soruyu kendinize sorun: "Bu yazdığımı okuyan bir kişi, gelecek vade dönüşünde mevduatla ilgili düşüncesini tekrar gözden geçirir mi? Yazdığımı hatırlaması işine yarar mı?" Bu sorulara net bir EVET diyemiyorsanız, forumun o konuyla ilgili başlıklarını bulmayı hedeflemeniz daha uygun olacaktır.

Bol kazançlar
    Son düzenleme : JonDowes; 17-02-2017 saat: 18:36.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Yeni forum herkese hayırlı olsun.

Bu başlıkta sadece FAİZLER ve faizlere gündelik etki edebilecek önemli gelişmeler tartışılmalıdır. Ortalama mevduat vadesinin 60 günü geçmediği ülkemizde; 2-3 yıl sonrasına etki edecek uzun vadeli konulara... veya "dolar yükselir mi düşer mi?" gibi başka başlıkları bulunan konulara dalarak bu başlığın ana amacından sapmamasına dikkat etmenizi rica ederiz.

Buraya bir yorum veya haber yapıştırmadan önce şu soruyu kendinize sorun: "Bu yazdığımı okuyan bir kişi, gelecek vade dönüşünde mevduatla ilgili düşüncesini tekrar gözden geçirir mi? Yazdığımı hatırlaması işine yarar mı?" Bu sorulara net bir EVET diyemiyorsanız, forumun o konuyla ilgili başlıklarını bulmayı hedeflemeniz daha uygun olacaktır.

Bol kazançlar
    Yeni forumumuz hayırlı olsun. Dowjones hocam, geçmişte sizden çok faydalı bilgiler edindik. Tecrübeniz doğrultusunda yol gösterici yorumlarınızın devamını diliyoruz.

Arkadaşlar. Ben rxpu bildiğiniz eski rxpu, şüphesi olan test etmek için bana ne sorması gerektiğini bilir.

Hepiniz tekrar hoş geldiniz....Tekrar hayırlı olsun.

Rodeo eski pazarlıklı 12.45 32 gün. İlk coşkuyu ben verdim, haydi hayırlısı......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

hayırlı olsun ...bol kazançlar..
    Son düzenleme : paramanya; 17-02-2017 saat: 23:06.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yeni forumumuz hayırlı olsun. Dowjones hocam, geçmişte sizden çok faydalı bilgiler edindik. Tecrübeniz doğrultusunda yol gösterici yorumlarınızın devamını diliyoruz.

Arkadaşlar. Ben rxpu bildiğiniz eski rxpu, şüphesi olan test etmek için bana ne sorması gerektiğini bilir.

Hepiniz tekrar hoş geldiniz....Tekrar hayırlı olsun.

Rodeo eski pazarlıklı 12.45 32 gün. İlk coşkuyu ben verdim, haydi hayırlısı......
    teşekkürler. sizlerin de katkılarınızı aynı hızda bekliyoruz
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

hayırlı olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. oran paylaşımları için peşinen telekkürler...

orjinal bahri olarak bende buradayım

Sayfa 1/1024 12311511015011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •