Sayfa 856/1024 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Yaklasik 10,000,000 tl 14.20 ile bağlandı kurumsal.

Bazı bankalar 13.75 verdi kabul etmedi departman.

Yakında bireysel oranlar 13 e düşer.
    Evet, bu ülkede algı ile sürü psikolojisi ile ve hatta sopa ile ( mecazi ) bazı şeyler başarılabilir. Ancak, Bilinçli olan mevduatçı aynı zamanda yaratıcıdır. Dişinden tırnağından artırdığı parayı (organize olamayan tek topluluk) organize olanlara yedirmez. Döviz olur, altın olur, yurtdışı olur , bulur yolunu. Enflasyon kadar bile faiz alamayacaksam ( yabancıya spotajsız verilen ) neden bankaya para teslim edeyim ?

2.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Yaklasik 10,000,000 tl 14.20 ile bağlandı kurumsal.

Bazı bankalar 13.75 verdi kabul etmedi departman.

Yakında bireysel oranlar 13 e düşer.
    Ahme biraz önce kırmızılı bir bankanın kurumsal MT si ile görüştüm. bana bilgisayardan bir tablo(bu tablo bddk kökenli değilse bende hiçbir şey bilmiyorum) açtı, tabloda önümüzdeki 6 ayın TL faiz hedefleri vardı. Aralıkta %11,5 vereceklerini söyledi,gayet mantıklı görünüyor. USD için kapı duvar ama bir yorum yapmıyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aktifbank nkolay bono faiz oranı %13.75'den %14.50'ye arttırılmıştır (%15,25 mevduat faizine denk gelmektedir.)
    https://nkolaybono.aktifbank.com.tr/

şuan için en yüksek faiz burda sanırım.

syg.
    Paranın siyaseti, dini, ırkı olmaz, olmamalı. Aktif ile ilgili yapılan yorumlardan ziyade finansal yapısına ve sunduğu ürüne bakarım. Ben zaman zaman bono dışı ürünlerinden özel görüşmelerle iyi paralar kazandım. Ayrıca da insan ilişkileri çok sağlam. Sözlerine sadıklar.

Bu ilginç bir bilgi .buna inanmak istemesemde şüpheyle yaklaşıyor um.

5. Rodeo 32 gün temdit düz mevduat %14.35 düne göre 0.15 puan düşüş var.
    Oksijen hesapta 75kTL tutarsanız hala %14.50.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. USD için bugün oran alan oldu mu?

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aktifbank nkolay bono faiz oranı %13.75'den %14.50'ye arttırılmıştır (%15,25 mevduat faizine denk gelmektedir.)
    https://nkolaybono.aktifbank.com.tr/

şuan için en yüksek faiz burda sanırım.

syg.

Bilgi için teşekkürler avantajlarını da kısaca şu görselde sunmuş, bende gün itibariyle bir başvuru yapıyorum.

N Kolay Bono’nun avantajları nelerdir?
    N Kolay Bono’da vade sonunu bekleme zorunluluğu yoktur, ihtiyacınız olduğu zaman bononuzu satıp, faizini alırsınız.
    N Kolay Bono sahipleri, havale, EFT, hesap işletim ücreti gibi masrafları ödemezler.
    N Kolay Bono’da stopaj oranı daha düşüktür.
    N Kolay Bono işlemlerinizi yerinizden kalkmadan, Aktif Bank İnternet Şubesi veya 0850 724 30 50 no’lu Çağrı Merkezi’nden hızlıca yapabilirsiniz.
    N Kolay Bono’nun stopaj oranı tüm vadelerde %10’dur. Vadeli mevduatta bu oran 6 aya kadar %15 ve 6 ay ile 1 yıl arası ise %12’dir, yani N Kolay Bono düşük stopaj oranı ile 1 yıla kadar vadeli yatırımlarınızda aynı faizde mevduattan daha yüksek kazanç sağlar.

Ayrıca vadeli mevduatın tamamını vadesinden önce bozmanız durumunda faiz kazancı olmaksızın sadece anaparanızı alırsınız. N Kolay Bono’yu ise, itfa tarihini beklemeden satmak istediğinizde faiz kaybı yaşamazsınız, anaparanızın yanı sıra satışı yaptığınız güne kadar işleyen faizi alabilirsiniz *

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    ben önümüzdeki aylarda da mavduat sahiplerinin 14 altında bağlayacağını düşünmüyorum.14 civarı dolaşır faizler.
    dolarda kısa vadede 3.6 üzerine çıkmayacaktır. qatar dan gelen sıcak paralar ve bist böyle şahlanırken dolar euro pek oynamaz diyorum kanımca.

Sayfa 856/1024 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •