Sayfa 865/1024 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bu iktidar gerçekten çok ballı. Ne zaman ekonomik çözümsüzlüğe düşseler, küresel piyasalar imdatlarına yetişiyor. Onlar da kerameti kendinden biliyorlar. Faizler konusunda konuşmayan kalmadı, aslında dünya da doların gidişatını gördüler ve söylemlerini sertleştirdiler. Biz de faizler iktidar baskısıyla düştü sanıyoruz. Öyle olsaydı , Tüm bankalarda ( kamu dahil ) oranlar tırmanırken bir yatırım bankasında bono karşılığı oran yükselmemişti. Şimdi ise tüm bankalar indirime giderken O bankada bono karşılığı oran iyi yükseliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Bu iktidar gerçekten çok ballı. Ne zaman ekonomik çözümsüzlüğe düşseler, küresel piyasalar imdatlarına yetişiyor. Onlar da kerameti kendinden biliyorlar. Faizler konusunda konuşmayan kalmadı, aslında dünya da doların gidişatını gördüler ve söylemlerini sertleştirdiler. Biz de faizler iktidar baskısıyla düştü sanıyoruz. Öyle olsaydı , Tüm bankalarda ( kamu dahil ) oranlar tırmanırken bir yatırım bankasında bono karşılığı oran yükselmemişti. Şimdi ise tüm bankalar indirime giderken O bankada bono karşılığı oran iyi yükseliyor.
    Bende onu sormuştum bugün, bana biraz tuhaf geldi diğer bankalar mevduat toplama yarışında iken oran artırmayıp onlardan geride kalmak ve tüm bankalar düşüşe geçince oran arttırmak.. Bir forumda bir üyenin komplo teorisi veya beyin fırtınası diyebileceğimiz bir yazısını okumuştum, paylaşmak ne kadar doğru bilmiyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben gençliğimde terse gelince param sağlığımı bozardı.....Zamanla tüm yumurtaları aynı sepete koymamayı öğrenince birinden zarar yazarken diğer taraftan kazanmanın keyfini de yaşıyorsunuz....Portföy ne kadar zengin ise toplamda kaybınız olmaz ama kazancınız sınırlı da olsa sürekli olur............

14 üzeri faiz yeterli değil ama iyidir.........
    Gençliğinde ters pozisyonda yakalanmayan yatırımcı sayısı bir elin parmaklarını geçer mi ki? Ayrıca Allah kimseye sağlıklı iken kazandığı parayı sağlığını geri getirmek için harcamayı göstermesin.

4.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Bende onu sormuştum bugün, bana biraz tuhaf geldi diğer bankalar mevduat toplama yarışında iken oran artırmayıp onlardan geride kalmak ve tüm bankalar düşüşe geçince oran arttırmak.. Bir forumda bir üyenin komplo teorisi veya beyin fırtınası diyebileceğimiz bir yazısını okumuştum, paylaşmak ne kadar doğru bilmiyorum..
    En azından link paylaşırsanız biz de bir bakarız.

5. Ballılar ballı...
    Şeytan dahil herkes arkalarında...
    İllüminatlar bile böyle kir tutmayan elemanlar bulamaz bir daha.

6.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    En azından link paylaşırsanız biz de bir bakarız.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=127335088

7.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Bu iktidar gerçekten çok ballı. Ne zaman ekonomik çözümsüzlüğe düşseler, küresel piyasalar imdatlarına yetişiyor. Onlar da kerameti kendinden biliyorlar. Faizler konusunda konuşmayan kalmadı, aslında dünya da doların gidişatını gördüler ve söylemlerini sertleştirdiler. Biz de faizler iktidar baskısıyla düştü sanıyoruz. Öyle olsaydı , Tüm bankalarda ( kamu dahil ) oranlar tırmanırken bir yatırım bankasında bono karşılığı oran yükselmemişti. Şimdi ise tüm bankalar indirime giderken O bankada bono karşılığı oran iyi yükseliyor.
    N kolay Bono faizinin artması işime geliyor ama kötü bir durumda yaşanması şahsımı çok üzer.
    Ne de olsa 100 BİN TL mevduat güvencesi yok.

Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    cumlenin 1. Kismi mantikli birden oranlarini yukseltmesi bi garip.cumlenin ikinci kismini casual cevaplasin.

Sayfa 865/1024 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •