Sayfa 517/1024 İlkİlk ... 174174675075155165175185195275676171017 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hala gunluk %13 veren bir yer ariyorum.

ING e-turuncu olmadi.

Syg,
    Fibabanka yı arayabilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    ING e-turuncu olmadi.
    Syg,
    E-Turuncu neden olmadı?
    E-Turuncu'yu ya daha önce kullandınız (Şb.kayıtlı ilk Turuncu'yu daha önce kullanmak problem değil) ya da usul hatası yapıp E-Turuncu için ilk müracaatı internetten değil, Şb.den yapmış olabilirsiniz veyahut mt.niz sizden gıcık kapmış ) ve işinize taş koymuş olabilir...
    Abank'ın VOV Hesap var 60 gün, günlükde %14 veriyor (biraz pasifi var!)

3. 60K +
    32 gün için

tbank:
    temdit : % 14
    yeni giriş: % 14.5

Odeabank
    temdit: % 14.4
    yeni giriş: % 14.4
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    E-Turuncu neden olmadı?
    E-Turuncu'yu ya daha önce kullandınız (Şb.kayıtlı ilk Turuncu'yu daha önce kullanmak problem değil) ya da usul hatası yapıp E-Turuncu için ilk müracaatı internetten değil, Şb.den yapmış olabilirsiniz veyahut mt.niz sizden gıcık kapmış ) ve işinize taş koymuş olabilir...
    Abank'ın VOV Hesap var 60 gün, günlükde %14 veriyor (biraz pasifi var!)
    Evet usul hatasi yaptim saniyorum.

Subeye girdim ve oradan yaptilar.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Kardeşim niye bu durumlara düşüyorsun.
    Ona buna trol diyenler de krizcilerin trolü değil mi?
    Hergün gelip ülke batsın batacak diye nara atanlar da ülke düşmanlarının trolleri değiller mi?
    Trol mrol değiliz ama trolsek de bu ülkenin iyiliği için trolüz.
    Bu yaşadığı ülkeye düşman kesilmiş olan trollerin trollüklerinden çok daha şereflidir.
    Gerek yok böyle yeminlere bilmem nelere.
    Not: Bu ülkede asıl baskının asıl mahalle baskısının kimlere karşı yapıldığını Ayberk kardeşimizin durumu çok net gösteriyor. Linç kültürüne sahip olanlar demokrasiye inanmayanlar hep bu ülkede demokratım diye geçinen tipler olmuştur zaten. Demokrasi diye ortada gezinenlerin demokrasi gibi bir derdi asla yoktur. Onlar kendi fikirlerinin herkes tarafından benimsenmesini istemektedirler. Dertleri budur.
    Sessizlik, itiraz etmemek iftirayı kabulü anlamına gelebilir. Bu sebeple aleni bir şekilde İTİRAZ, HATTA İSYAN ETTİM.
    Sözlerimin muhatabına gittiğini(Mehtap hanım lafım size değil.) düşünüyorum. Ancak aynı garabet mantığı halen devam edeceği kanaatindeyim. Zira 40 yaşına gelmiş ve hayatta 3 kuruş fazla para görmüş birisine hakikati izah etmek mümkün değildir.

Saygılarımı sunarım.

Ayrıca vade tarihimden itibaren 34 gün geçtikten sonra Aktif 14.30 faiz oranıyla yeniledim.
    Son düzenleme : ayberk_08; 12-05-2017 saat: 13:35.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

ING e-turuncu olmadi.

Syg,
    Şekerbank Gece Gündüz Hesabı 90 gün boyunca %14 hoşgeldin faizi veriyor.

7. selamlar

temdit ne oluyor arkadaslar birisi acıklayabilir mi diye sormak istedim bir anda

8.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Geçen ay, Vakıf'dan usd'a %3.70 almıştım; Vakıf'dan usd'a güncel oran alan oldu mu? İşlemi devam edenlere karşı çok ketumlar, öğrenebilirsem ben de ortama yazarım...
    Vakıfbank'dan USD için ilgili ve bilgili genç topikdaşlardan 3-4 gün önce güncel oran talep ettim ama buana kadar bir yanıt alamadım, bende dayanamadım aradım bankayı, önceden de dediğim gibi çok ama çok ketumlar, büyük mücadele sonucu % 4 civarı oranlarının olduğunu öğrenebildim; dolarsevenlerin bilgisine...

Sayfa 517/1024 İlkİlk ... 174174675075155165175185195275676171017 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •