Sayfa 398/1024 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

en az 2 puan az alabiliyorum ben ona bakiyorum da..........
    12.85 veriyor denizbank ona da bakin sure yi bilmiyorum- reklam da gordum....

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    6 ay için bana uygun geldi görüşünüz nedir
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Aktif, bono da puan artisi yapinca, icinde bulunanlarin ana parayi kurtarmalari icin yaklasik 1 ay geriye gitmeleri gerekiyor, bir suru musteri de isyan eder hehe..............

Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Burganın oranları Aktifi geçti bile.. N Kolay Bonoyu cazip kılmaları için en az 1,50-2 puan artış yapmaları gerekiyor kanımca..

14,30 üzeri şuan için Burgan ve bazı bankaların swap oranları var sadece.. Haftaya çarşamba PPK'dan politika faizi artışı temennimiz
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Aktif, bono da puan artisi yapinca, icinde bulunanlarin ana parayi kurtarmalari icin yaklasik 1 ay geriye gitmeleri gerekiyor, bir suru musteri de isyan eder hehe..............
    Aktif Bank, faiz artırımı yapması durumunda daha önceden Bono satın alanların herhangi bir zararı kesinlikle olmaz.
    Zira güncel Faiz oranında olmayan Bonolar, derhal (İşlemiş faizini alarak. ) bozularak güncel faizden yararlanılır.

Aktif Bonoda herhangi bir Vade günü yok.
    Arzu edildiği herhangi bir zamanda bonon bozulması durumunda faiz kaybı yaşanmaz.

Saygılarımı sunarım.

4. İşte bu yüzden mümkün olduğu kadar faizleri aşağıda tutarlar zaten..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ''Kredi kuruluşları tarafından satışına aracılık edilen devlet tahvili, hazine bonosu, yatırım fonu gibi yatırım araçları sigorta kapsamında mıdır?''
    ''Kredi kuruluşları tarafından satışına aracılık edilen devlet tahvili, hazine bonosu, yatırım fonu gibi yatırım araçları TMSF'nin sigorta kapsamında değildir.''

ayrıca bütün bono ve tahviller, faiz artışın da artan faiz kadar ''negatif bakiye'' yazar.

(çok da iyi yazar.)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    533
    Sene 1994 çillerin sayesinde % 140 faizli devlet tahviliyle ne para kırmıştım hey gidi günler,eski forumda beni bilen bilir şimdi geberik faizle sahte enflasyonla ugraş dur..

7. Cepteteb ptesi TRY 32 gun %12 verecek, internet sayfasinda getiri hesapla kismini erken guncellemisler, orada %12, tabloda ise once %11.25 sonra %11.75 oluveriyor!

Denizbank Dijitaldeniz de TRY 1 ay %12.95, USD %3.60
    Gunluk (deniz hesap) tanisma %12.40, standart %9.50

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    en az 2 puan az alabiliyorum ben ona bakiyorum da..........
    12.85 veriyor denizbank ona da bakin sure yi bilmiyorum- reklam da gordum....
    sitesinden mi baktınız

Sayfa 398/1024 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •