Sayfa 438/935 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. Küreselci AQP li milletvekilleri aynı CXP İmamoğlu gibi LGBT yi desteklemeye devam ediyor. AQP kesinlikle cami duvarına işiyor. İmamoğlu nu LGBT yi destekliyor diye eleştirenler, AQP li olarak daha beterini yapıyorlar.

Tüm milleti **** homoseksüel biseksüel transseksüel vs vs yapıp rahatlayacaklar!

Ahmet Şimşirgil
    @ahmetsimsirgil

Mecburi açıklama:
    Milletvekilinin beyanı esas alındı
    @AvOzlemZengin
    emretti, @TokatBelediye
    kitap fuarındaki söyleşi ve imza günümü iptal etti.
    Ne için ve ne adına? @tcbestepe

#tarihvefikreveto

https://twitter.com/ahmetsimsirgil/s...499217408?s=20

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

ABD, Suriye sınırından çekiliyor
    Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna başlatacağı operasyon öncesinde ABD birlikleri de Suriye'nin Türkiye sınırından çekilmeye başladı.
    https://www.ensonhaber.com/abd-suriy...cekiliyor.html

Almanya'da fabrika siparişleri 15 aydır düşüşünü sürdürüyor

Almanya fabrika siparişleri, Ağustos ayında gerilemesini sürdürdürerek, Avrupa’nın en büyük ekonomisini resesyonun eşiğine getiren endüstriyel düşüşü ciddileştirdi.
    https://www.bloomberght.com/almanya-...riledi-2234654

TRT Haber Canlı@trthabercanli
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akşamki görüşmemizden sonra bölgede sayın Başkan'ın (Trump'ın) ifade ettiği gibi çekilme olayı başlamış vaziyette.

ABD'de taraflar arasında Suriye'deki gelişmelerle ilgili bir hesaplaşma olacaktır muhtemelen. ABD'de istifalar veya görevden almalar gelebilir?

Tivitter hesabından Trump "Yılarca önce Suriye'de 30 gün bulunmamız gerekiyrodu. Biz orada kaldık ve amaçsız bir şekilde savaşa iyice gömüldük. Vaşington'a geldiğimde Daeş sahaya yayılmış durumdaydı. Biz çoğu Avrupalı olan binlerce Daeşliler'in tamamını yendik. Avrupalılar Daeşliler'i geri almak istemediler, onlara ABD baksın dediler. Ben onlara size büyük iyilik yaptık ve şimdi siz bize büyük maliyetler ödeyerek beslememizi istiyorsunuz, onlar (daeşliler) yargılamanız için sizindir dedim. Onlar alışılmış üzere NATO'da, dış ticarette abd enayidir diye düşünerel, daeşliler'i almaya da hayır dediler. Kürtler bizimle savaştı ama onlara büyük miktarda para ve malzeme ödendi. Onlar onyıllarca Türkiye ile savaşıyorlar. Ben bu mücadeleyi 3 yıl boyunca geciktirdim. Ancak şimdi, bu anlamsız sonu olmayan savaştan çekilip askerleri eve getirme zamanı.Bizim menfaatimiz nerede ise ve yalnızca kazanmak için savaşacağız. Türkiye, Avrupa, Suriye, İran, Irak, Rusya ve Kürtler durumu ve bölgelerinde yakaladıkları daeşliler ile ne yapmak istediklerini çözmek zorunda kalacaklar. Onların hepsi daeşliler'den nefret eder ve yıllardan beri düşman olmuşlardır. Biz bölgeye 7000 mil uzaktayız. Daeş bize yakın yere gelirse onları yine ezeceğiz.- demiş....

.....

Yani "biz Suriye'den 7000 mil uzaktayız. Ne işimiz var orada? Obama soktu biz oraya, ben kendimi batakta buldum. Deşliler'i yendim ama Avrupalılar bizi enayi yerine koyuyor, şimdi eve dönme zamanı. Oradaki durumu oradaki ülkeler düşünsün" demiş.....
    Son düzenleme : sar; 07-10-2019 saat: 16:01.

Euro Bölgesi'nde yatırımcı güveni 6 yılın düşüğüne geriledi

Euro Bölgesi'nde yatırımcı güveni Avrupa Merkez Bankası'nın (AMB) son teşvik hamlesinin canlılığı sağlamakta etkili olamamasının ardından altı yıldan uzun bir sürenin en düşük seviyesine geriledi.
    https://www.bloomberght.com/euro-bol...riledi-2234694

Sayfa 438/935 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •