Sayfa 465/935 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Macron;
    - ABD Avrupa projesine sırtını dönüyor.
    - Nato müttefiklerini koruyacağına dair ABD'ye güvenemeyiz...
    - Şu anda deneyimlediğimiz olay Nato'nun beyin ölümü..
    - Avrupa bir uçurumun kenarında duruyor. Stratejik olarak jeopolitik bir güç gibi düşünmeye başlamalı..
    - Avrupa'nın uyanma vakti geldi...
    economist.com

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Bu topik sayin Sar'in katkilari ile onemli ic-dis ekonomi, finans politik gelismeler hakkinda bizi bilgilendirdigi icin epey begeniyordum.

Topik simdi cinayet, intihar, tecavuz gibi adli haberlerin yeri olmus...

Bu tur haberler icin kendinize ayri bir topik acmaniz cokmu zor?...Topiki resmen kasti olarak sabote ediyorsunuz...Hic degilse Topik sahibine biraz saygi ve anlayis gosterin.

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bu topik sayin Sar'in katkilari ile onemli ic-dis ekonomi, finans politik gelismeler hakkinda bizi bilgilendirdigi icin epey begeniyordum.

Topik simdi cinayet, intihar, tecavuz gibi adli haberlerin yeri olmus...

Bu tur haberler icin kendinize ayri bir topik acmaniz cokmu zor?...Topiki resmen kasti olarak sabote ediyorsunuz...Hic degilse Topik sahibine biraz saygi ve anlayis gosterin.
    Sn.Abartin önemli değil. İsteyen yazsın..
    Topik benim değil. Diğer topiklerde sataşmalar oluyor, gereksiz tartışmalar çıkıyor diye payşaşımda bulunulmadığı için son sıralara düşmüş bu topiği buldum ve kendimce burada paylaşımda bulunmaya başladım. Önceleri diğer topiklerde paylaşırken, bazıları topiği sahiplenmişçesine burada paylaşma dediler, ben de buraya geldim.
    Topiği ben açmadım, sahibi ben değilim. İsteyen paylaşımda bulunsun. Demokrasi var.....
    Size de teşekkür ederim...

Bu vesile ile paylaşayım. İntiharlar muhakkak ki üzücü. Dün de bir intihar vakası daha duydun. Çok üzülmüştüm. Keşke olmasa...
    Bizden gelişmiş ve refahı yüksek olduğu söylenen ülkelerdeki intihar oranları bizden daha yüksek...
    İskandinav ülkelerinde bile bizden yüksek.
    Aşağıda ülkelere göre binde olarak oranlar verilmiş. İnteraktif harita üzerinde gezinince ükelerdeki oranlar görülebiliyor...
    http://worldpopulationreview.com/cou...te-by-country/

Trump kendisini görevden almak için uğraşanlara daeş üzerinden kontraatak yapar mı? Bir önceki seçim kampanyalarında daeş’i Obama yönetiminin kurdurduğunu açık açık söylemişti....
    Daeş soruşturması/davası açtırırsa Trump’u sıkıştıran derindekiler rahatsız olur mu? Daeş cerahatı patlarsa ABD’de neler olur?

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    İyi güzel de müşteri kaybetmek canlarını çok sıkar. 737 max model uçaklar için hala bir çözüm bulamadılar.
    THY de bu uçakları kazadan buyana uçurmuyor. Havayolları zararların tazminini isteyecek muhakkak..

THY'nin sipariş etmesi Boeing yönetimini etkilemez diyorsunuz ama, Uzun süreden beri Airbus ile Boeing arasında devam eden davada, Dünya Ticaret Örgütü'nün Boeing lehine verdiği 7,5 milyar dolarlık tazminat kararı bırakın Boeing yönetimini Trump'u bile sevinçten zıplamasına sebeb oldu. Attığı tivitle kutladı...
    https://www.amerikaninsesi.com/a/dto...n/5109180.html

Çin ile ticaret savaşında son görüşmelerde Çin'in 15-20 milyar dolarlık sipariş verme taahhüdü de Trump'u sevindirdi....

....

Bir sıkıntı, Boeing'in alternatifi Airbus. Avrupalılar da Türkiye'ye baskı uyguluyorlar....
    Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak gibi...

Ruslar da yeni yolcu uçaklarını Teknofest'te sergilemek için geçen ay İstanbul'a gönderdiler. Yeni uçakları ilk uluslararası uçuşunu İstanbul'a yaptı. Anccak testleri devam ediyor galiba....
    Sizden almıyoruz Ruslar'a spariş veriyoruz dersek oldukça canları sıkılır...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın hava taşımacılığında en önemli markalarından bir tanesi olan THY bugün ihtiyaçlarının çok ciddi bir kısmını Amerika'dan karşılıyor. Geniş gövdeli Boeingler oradan alıyorlar. THY dünyada en fazla destinasyona uçan şirkettir, birinci şirkettir. Bütün bunları görmezden gelemeyiz. Buna göre adımlarımızı atmamız lazım....

........

Macaristan’dan adrese mesajı göndermiş.....

Boeing biraz sıkıntılı zaten...
    737 max model kazalarından sonra, 737 NG model uçaklarında kanatlları gövdeye bağlayan kosımlarda çatlak tespit edildi. Şimdi de Boeing’in Dreamliner tipi uçaklarında oksijen sistemlerinde sorun olduğu iddaları çıkmış...
    Dünyadaki havayolu şirketleri sorunlu uçakları yere indiriyorlar. Ortaya çıkan zararlar tazminat davalarına konu olacak muhakkak...

Sayfa 465/935 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •