Sayfa 543/935 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. Para vermiyor ki dingiller. Alman çalışır sadece o paralara ki Alman bile çalışmıyor iyi mühendisleri hep ABD ve Dubai de. Muslukçu ( küçümsemiyorum ama hangisini olmak daha zor? ) 4000€ kazanıyor mühendis doktoralı taş catlasın 5000 o da yok yani çoğu yerinde 2500 3000 maaşlar. Kim çalışır? Bulgarları Türkleri 3. Dünya ülkesi vatandaşlarını sömürecek başka yolu yok. Bu maaşlarla giden enayidir versin 10k gitmeyen essolesektir
     Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Alman şirketlerinin en büyük sorunu işgücü açığı

https://www.dw.com/tr/alman-%C5%9Fir...%B1/a-51688401

.......

Şili ve Filipinler'den sağlık elemanları getirtmeyi düşünüyorlarmış.
    Nüfus hızla yaşlanıyor. Hastalıklar daha da artıyor. Bakıcı lazım.

Aşırı sağcılar hoplasa da zıplasa da göçmen almak zorundalar.......

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Fransa'daki yeni emeklilik reformu komisyonu başkanı Jean-Paul Delevoye protesto gösterilerinden dolayı istifa ederken, göstericiler emeklilik yasasından vazgeçmesi için Macron’a 1 hafta süre verdi. Bu süre içinde geri adım atılmazsa gösterilerin şiddetini ikiye katlayacaklarmış....

Bu arada Afrika ülkeleri de Fransa’ya posta koymaya başladı. Burkino Faso geçen ay, izin almadan uçacak bütün Fransız uçar unsurlarını vuracaklarını açıklamışlardı. Son olarak da Macron’un Afrika ülkelerindeki artan Fransa karşıtlığı için bu ülkelerden izahat istemesi üzerine, Burkino Faso cımhurbaşkanı Macron’un uslübunun hastalıklı olduğunu söyledi...
    Şu ortak para işini gerçekleştirebilirlerse Fransa’nın Afrika hortumları delinecek....

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Para vermiyor ki dingiller. Alman çalışır sadece o paralara ki Alman bile çalışmıyor iyi mühendisleri hep ABD ve Dubai de. Muslukçu ( küçümsemiyorum ama hangisini olmak daha zor? ) 4000€ kazanıyor mühendis doktoralı taş catlasın 5000 o da yok yani çoğu yerinde 2500 3000 maaşlar. Kim çalışır? Bulgarları Türkleri 3. Dünya ülkesi vatandaşlarını sömürecek başka yolu yok. Bu maaşlarla giden enayidir versin 10k gitmeyen essolesektir
    Ayda 2500 euro yu neden bu kadar dusuk goruyorsunuz anlamadim. Almanyada tanidigim turklerin cogu bu parayi kazaniyor hicbiride tr ye donmuyor

8. Benim bahsettiğim kesim ülkemizde creme de la creme maaşlı çalışanlar. Aylık 15 25 arası maaş geliri elde eden kişiler. Asgari ücret ×10 dan asgari ücret x 1.8 e düşmenin neresi iyi? Senin tanıdığın türkler demek ki burada asgari ücret alacak tipler orada kazandıkları onları mutlu ediyordur.
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ayda 2500 euro yu neden bu kadar dusuk goruyorsunuz anlamadim. Almanyada tanidigim turklerin cogu bu parayi kazaniyor hicbiride tr ye donmuyor

Sayfa 543/935 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •