Sayfa 556/935 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. Berlin'de havalar nasıl?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Gebze'de fabrika kuruluyormuş. Oldukça yoğun taleb varmış. Yurtdışından da isteyenler varmış...
    Koronavirüs nedeniyle çalışmalarda sıkıntılar oluşsa da ilk ürünler bu yıl üretim bandından inecekmiş..
    https://www.aa.com.tr/tr/bilim-tekno...necek-/1810299

3. Ülkeyi yıllardır prototip çöplüğüne çevirdik, bir halt ürettiğimiz yok.
    Hep vaad hep vaad.

Seri üretimi geçtim, bari prototipler yerli olaydı, ben ona da razıyım.

Fed yetkilileri "negatif faize karşıyız" derken;

Trump "Diğer ülkeler negatif faizden faydalanırken, ABD de negatif faiz hediyesini almalı" demiş....

Bakalım n'olcak?

5. Elektrikli traktör üretmek falan deyince aklıma geldi.
    İthal kapı menteşesinin de vergisi artmış.

İthal kapı menteşesi.

Kapı menteşesi..

İthal..

6. https://www.trthaber.com/haber/sagli...ir-483754.html

ABD'deki araştırmaya göre D vitamini eksikliği Covid-19'dan ölüm riskini artırabilir

Raporda, araştırma grubu başkanı Vadim Backman’ın, ‘’Analizimiz, Covid-19’a yakalanmayı engellemese de D vitamini yeterli hastaların ölüm oranlarının yarı yarıya daha düşük olacağını ve komplikasyonları azaltabileceğini gösteriyor.’’ ifadelerine yer verildi.

"Şimdilik ek tedavi olarak kullanılabilir"

Backman, Covid-19’a karşı daha savunmasız olan Afro-Amerikalılar ve vitamin eksikliğinin yaygın görüldüğü yaşlı hastalar için D vitamin ilaç takviyesinin şimdilik ek tedavi olarak kullanılabileceğini belirtti.

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Fed yetkilileri "negatif faize karşıyız" derken;

Trump "Diğer ülkeler negatif faizden faydalanırken, ABD de negatif faiz hediyesini almalı" demiş....

Bakalım n'olcak?

JPMorgan: ABD'de negatif faizin faydaları ağır basabilir

....

Bacadan duman tütüyor. Ocakta ateş var demek ki...

ABD'den 3 trilyon dolarlık tarihi koronavirüs paketi

Temsilciler Meclisi Başkanı Demokrat Nancy Pelosi tarafından açıklanan yardım paketinin hafta içi genel kurulda oylanacağı belirtildi.

ABD tarihinde genel kurula sunulmuş en büyük bütçe tasarısı olarak tarihe geçen ve 1815 sayfadan oluşan pakette yerel ve federal yönetimlere bütçe desteği ve salgın nedeniyle iflas eden veya zarara uğrayan vatandaş ve işletmecilerin sübvanse edilmesi öngörülüyor.
    https://www.haberturk.com/paraya-bog...677402-ekonomi

Sayfa 556/935 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •