Sayfa 932/935 İlkİlk ... 432832882922930931932933934 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

UsdTry - GÜNLÜK

Bir kenarda kalsın...

1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    UsdTry - GÜNLÜK

Bir kenarda kalsın...

Kalsın kalmasına da keşke üzerinde sayılar da olsaydı.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Kalsın kalmasına da keşke üzerinde sayılar da olsaydı.
    Biraz beyin jimnastiği yapılır dedim...Mor çizgi değeri 9,30... Diğerleri Günlük grafikten temin edilebilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Çanakkale'de günde bir defa hoşaf veriliyormuş. Zamanında bir yerde okumuştum.

Arada ben de acıkınca benzerini yiyorum. Ayaktayken koyuyorum pastırmayı-kaşarı ekmeğin arasına, oturmadan tıkıyorum ağzıma. Bugün 2 şiş kebabı soluksuz yedim, o ayrı. Ama bu ekmeğin zevki de ayrı

Adam olana bu resimdeki ekmek fazla bile. Afiyet olsun, kime veriyorlarsa.
    ...

5. Ya sabır..
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Dolar tl mecburen yükseliyor. Reservler azaldı.
    Dolar tl, 8.27662 seansı kapattı. Performans olarak bir bakalım:
    1 haftada yüzde 4.17
    1 ayda yüzde 7.21
    3 ayda yüzde 19.24 yüzdelerini görmekteyiz.

Bu sene performansı yüzde 39.25 kar/zarar oranında bulunuyor.

USDTRY ye dair indikatörlerin raitingi Nötr sinyali veriyor.

Müthiş osilatör 0.32765153 A seviyesindedir. Stokastik %K (stoch) çizgisi yüzde 92.21 S seviyesindedir.

Al sinyalleri alınmaktadır.

EURTRY düşer mi yoksa yükselir mi?
    EURTRY EURO / TÜRK LIRASI, 9.96092 işlem görüyor. Performans olarak bir bakalım:
    1 haftada yüzde 3.03
    1 ayda yüzde 6.74
    3 ayda yüzde 17.96 yüzdelerini görmekteyiz.
    Bu sene performansı yüzde 48.75 kar/zarar oranında bulunuyor.
    EURTRY ye dair indikatörlerin raitingi Sat sinyali veriyor.
    Müthiş osilatör 0.48417785 A seviyesindedir. Stokastik %K (stoch) çizgisi yüzde 84.64 S seviyesindedir.
    Kısaca, başka bir ekonomi ve gündemdeki gelişmelere bağlı olarak genel anlamda Al sinyalleri alınmaktadır.

Dolar grafik'e göre dolar düşer mi yoksa yükselir mi?
    USDTRY ABD DOLARI / TÜRK LIRASI, 8.4288 işlem görüyor. Performans olarak bir bakalım:

1 haftada yüzde 1
    1 ayda yüzde 6.16
    3 ayda yüzde 17.31 yüzdelerini görmekteyiz.
    Bu sene performansı yüzde 41.8 kar/zarar oranında bulunuyor.
    USDTRY ye dair indikatörlerin raitingi Nötr sinyali veriyor.

Müthiş osilatör 0.45340809 N seviyesindedir. Stokastik %K (stoch) çizgisi yüzde 82.93 N seviyesindedir.
    Kısaca, başka bir ekonomi ve gündemdeki gelişmelere bağlı olarak genel anlamda Al sinyalleri alınmaktadır. Sorun, ABD'de Trump da seçilse Biden da seçilse doların artma beklentilerinin yayılmasıdır.

Biden Başkan oldu peki dolara ne olur? Birçok fikir öne atılıyor fakat daha çok Başkan kim seçilirse seçilsin Doların yükseleceği ve altının tekrar momentum yakalayacağı yönünde uzlaşı var.

Dolar analizi düşer mi yoksa yükselir mi?

Dolar analizi, 8.52 işlem görüyor. Performans olarak bir bakalım:

1 haftada yüzde 1.2

1 ayda yüzde 8.05

3 ayda yüzde 16.25 yüzdelerini görmekteyiz.

Bu sene performansı yüzde 43.35 kar/zarar oranında bulunuyor.

USDTRY ye dair indikatörlerin raitingi Al sinyali veriyor.

Müthiş osilatör 0.46481138 A seviyesindedir. Stokastik %K (stoch) çizgisi yüzde 88.93 N seviyesindedir.

Kısaca, başka bir ekonomi ve gündemdeki gelişmelere bağlı olarak genel anlamda Güçlü Al sinyalleri alınmaktadır.

Sayfa 932/935 İlkİlk ... 432832882922930931932933934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •