Sayfa 99/935 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

Ortalıkta dolaştırılan habere göre Türkiye'ye yatırımı kısacaklar listesinde adı geçen EBRD, 2018 yılı Türkiye yatırımına 2017 yılında yapacağı yatırımdan daha fazla para ayırmış....
    https://www.dunya.com/ekonomi/simsek...-haberi-388234

2. Allah muhafaza bir de daha az ayırsa imiş dolar bu gece 3.90-4.00 gidecekmiş...

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dolar$ alanlara kol gibi girdi.

BitCoin 100$ larda idi. Şimdi 6000$. BitCoin alan kazandı. Dolar$ alanlara kol gibi girdi.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ortalama 2.92 den dolarım var bana da kol gibi girdimi
    dolar 3.20 de olsa 4.50 olsada satmayı düşünmüyorum
    kol operasyonu benim içind egeçerli mi
    Geçerli. Global bir dünya insanı olarak paran sepet bazında eridi. Sen farkında değilsin.
    şu kol olayına bi daha baksak
    bugünde mi bana kol gibi girdi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Arif Ergin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından çökertilen milli işletim sistemi Pardus yapılanmasının tekrar ayağa kaldırıldığını belirtti. Ergin, bu alandaki dönüşüm çabalarının gönül katılım ve özel sektörün de sorumluluk almasıyla desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

http://www.star.com.tr/teknoloji/tub...haber-1268050/

5. Tübitak başkanı bu dediğini yaparsa yılda en az 2 milyar$ tasarruf etmiş olacağız.

Duyuralım etrafta. Open Document Format (ODF) artık devlet belge paylaşım standardı oldu.

HELAL OLSUN!!!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Arif Ergin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından çökertilen milli işletim sistemi Pardus yapılanmasının tekrar ayağa kaldırıldığını belirtti. Ergin, bu alandaki dönüşüm çabalarının gönül katılım ve özel sektörün de sorumluluk almasıyla desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu kol olayına bi daha baksak
    bugünde mi bana kol gibi girdi
    Boşver hocam. Hiç laf dalaşıyla uğraşma.
    Etrafa bak, bir tane bile "siz niye bizim gibi dolar almıyorsunuz" diyen göremezsin.
    Ama "dolar alan şöyle morarır, böyle girer, elinde patlar" demeyi kendisine görev edinmiş bir kesim var.
    "Kimin ağırır o bağırır" diye bir laf vardır.. "Yarası olan gocunur"un bir başka versiyonu..
    Bir kesim ciddi derecede rahatsız..
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

7. Rahatsız olan yok. Dolar$ beğenen beğensin. Ben beğenmiyorum. Bunu taa ne zaman söyledim.

ALTIN GÜMÜŞ ilk tercihimdir. Gerisinin koy ...

Dolar$ ım yok ama Amerikan hisse senedim var. Temettü geliri $ alıyorum.

Bence ağırlıklı olarak Cash Dolar$ veya Cash TL veya Cash Euro veya Cash GBP veya Cash JPY herhangi bir para birimi tutan enayidir.

Dünyada heryerde bariz HİPERENFLASYON var. Hangi para birimi olursa olsun bence BOK değerindedir. Faizler de BOK üstüne azıcık BOK ekler. BOK yine BOKTUR!!!

Amerikan borsasinda P/E degeri 35 ortalama olmus, yani fiyat Kazanc orani ortalamasi 35. DOW ve NASDAQ cikmaya devam ediyor. Sen hala Cash dolar$ diyorsun.

Dolar$ i cok seven gitsin ucuz P/E li Amerikan Hisse senedi alsin.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Boşver hocam. Hiç laf dalaşıyla uğraşma.
    Etrafa bak, bir tane bile "siz niye bizim gibi dolar almıyorsunuz" diyen göremezsin.
    Ama "dolar alan şöyle morarır, böyle girer, elinde patlar" demeyi kendisine görev edinmiş bir kesim var.
    "Kimin ağırır o bağırır" diye bir laf vardır.. "Yarası olan gocunur"un bir başka versiyonu..
    Bir kesim ciddi derecede rahatsız..
    Son düzenleme : sadecegrafik; 27-10-2017 saat: 01:04.

8. Eğer TÜBİTAK başkanı bunu başarırsa adamın heykelini dikerler 2018 de!

Çok vatansever bir adammış doğrusu. Daha hayırlı bir iş yapılamazdı.

ODF yani Open Document Format kamu ile yapılan tüm belge alışverişlerinde zorunlu olacak. Yiyorsa ODF üretmesin bakalım kurumlar hatta özel sektör.

Yılda minimum 2 MİLYAR$ tasarruf edeceğiz bu sayede!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Arif Ergin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından çökertilen milli işletim sistemi Pardus yapılanmasının tekrar ayağa kaldırıldığını belirtti. Ergin, bu alandaki dönüşüm çabalarının gönül katılım ve özel sektörün de sorumluluk almasıyla desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Sayfa 99/935 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •