Sayfa 480/935 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. VATANDASIN VERGILERI ILE BATMIŞ FUTBOL KLUPLERINI KURTARDILAR! :-)

DAHA ONCE AŞAĞIDAKİ YORUMU YAPMIŞTIM TEPKI GELMISTI, FARKETMEZ, TEKRARLIYORUM, İSTEYEN ALINSIN! APTAL OLAN LAFI YER.

TÜRKİYE DE BİREY OLARAK VERGİSİNİ TAM VERİP FUTBOL TAKIMLARINI ÜCRET VERİP VEYA ABONE OLUP SEYREDEN HERKES BENİM GÖZÜM DE SÜZME GERİZEKALIDIR!

=============================================

Aydın, futbol kulüplerinin borçlarının 12 banka ve 15 faktoring şirketi tarafından yapılandırıldığını belirtti.

Hüseyin Aydın konuyla ilgili konuşmasını şöyle sürdürdü:
    “Borç yapılandırmasını Trabzonspor, Beşiktaş ve Galatasaray ile yaptık. Fenerbahçe ile olumlu yönde görüşmelerimiz devam ediyor. Onların daha farklı bir durumu var. Konyaspor ve Kayserispor'la da yaptık. Reddettiğimiz kulüp olmadı.
    Biz verdiğimiz paranın geriye dönmesini istiyoruz. Bu para kazanma işinin de sürekli olmasını istiyoruz. Futbolun ne kayyumu, ne de IMF’si değiliz.â€

http://www.patronlardunyasi.com/habe...-farkli/227791

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ
    Şehir neresi, şu arkadaki tarlalar mı?

Ben istanbulda randevu gününe kadar evde bekleyip, randevu gününde de hastanede saatlerce beklerken, şehir dışına yapılan şehir hastneleri çok süper hizmet, bravo.

Kurulan şirket sayısı yüzde 8,5 arttı
    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, ekim ayında kurulan ve kapanan şirket istatistiklerini açıkladı. Buna göre, ekim ayında kurulan şirketlerin sayısında bir önceki aya göre yüzde 8,52, kapanan şirket sayısı ise yüzde 2,92 oranında artış yaşandı.
    https://www.dunya.com/ekonomi/kurula...-haberi-457423

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 480/935 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •