Sayfa 109/111 İlkİlk ... 95999107108109110111 SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 865 - 872 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

2. Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3. selva gıdadan utan bre densiz..en ucuz finansal rasyolara sahip gıda hisselerindensin...selva gıda gibi bedelsizde bölünmedinki bu nazın niyedir..trend gıda şirketlerinden yana..enerji, enerji, enerji tutturmuşlar... gıda almadan enerji sahibi olabiliyormusun..hayır..o zaman yürü be yosma...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4. seninde ta amk emi şirket gibi ..SELVA gıda yükseklir sende bi zahmet kıçını kaldıırsın..ulan biz ky olarak finasanl rasyolara ve şirketlerin deklare ettikleri donelere göre yatırım yaptık diye günahamı girdik..giriyoruz ha..bilanço ve diğer rasyolar önemli olmyacaksa neden şirketieri halak açıyorsunuz..........şerefinizi lerim...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    seninde ta amk emi şirket gibi ..SELVA gıda yükseklir sende bi zahmet kıçını kaldıırsın..ulan biz ky olarak finasanl rasyolara ve şirketlerin deklare ettikleri donelere göre yatırım yaptık diye günahamı girdik..giriyoruz ha..bilanço ve diğer rasyolar önemli olmyacaksa neden şirketieri halak açıyorsunuz..........şerefinizi lerim...
    Maalesef haklısın.
    Ben de finansallara ve genel piyasaya bakarak 12.50 den aldım FADE

Kârdayım, fakat beklediğim atak gelmedi. Bekliyoruz bakalım.

Bu sene borsada yenilenebilir enerji furyası yaşanıyor. Şirketler 3-5 yıl sonraki finansalları kar edecek diye fiyatlanıyor.
    Bakalım ne kadar sürecek

Devlet kurumları da buna çanak tutuyorlar. 40-50 çarpanlarla işlem gören şirketler var. Borsaya yeni girenlerin çoğu bu şirketlere yöneliyor. Bir nevi yastık altı döviz ve altınlar yüksek kazanç umudu ile borsaya giriyor.
    Tatlı tatlı yemenin, acı acı ... olur

Bekleyelim görelim. Pandemi sonrası da ucuz hisselerde benzer moda yaşanmıştı.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Maalesef haklısın.
    Ben de finansallara ve genel piyasaya bakarak 12.50 den aldım FADE

Kârdayım, fakat beklediğim atak gelmedi. Bekliyoruz bakalım.

Bu sene borsada yenilenebilir enerji furyası yaşanıyor. Şirketler 3-5 yıl sonraki finansalları kar edecek diye fiyatlanıyor.
    Bakalım ne kadar sürecek

Devlet kurumları da buna çanak tutuyorlar. 40-50 çarpanlarla işlem gören şirketler var. Borsaya yeni girenlerin çoğu bu şirketlere yöneliyor. Bir nevi yastık altı döviz ve altınlar yüksek kazanç umudu ile borsaya giriyor.
    Tatlı tatlı yemenin, acı acı ... olur

Bekleyelim görelim. Pandemi sonrası da ucuz hisselerde benzer moda yaşanmıştı.
    bu 6 aylık bilanço yeni bir başlangıç,tabiri caiz ise milat olacak..onada az kaldı...gıda şirketleri içinde hali hazırda en ucuz rasyolara sahip...maliyetimde aşağıda kaldı.bekleyelim bakalım...

7. Krokodil abi Karel den çok emeği geçmişti 2016 yılı borsanin kuralı ihtiyaç olmayan para doğru hisse bolca sabır fade ufaktan aldık oda gitcem diyor aşağı yukarı yapıyor seans sonunda alıyor.ytd.

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    bu 6 aylık bilanço yeni bir başlangıç,tabiri caiz ise milat olacak..onada az kaldı...gıda şirketleri içinde hali hazırda en ucuz rasyolara sahip...maliyetimde aşağıda kaldı.bekleyelim bakalım...
    Bakalım önümüzdeki bilanço ne gösterecek sayın hocam ama gelen karların büyük kısmı avm'den geliyor sanki.
    Esas faaliyetle ilgili yaptığı satış ve kârlar çok düşük, net kâr ise çok iyi, avm'den kaynaklanıyor muhtemelen.
    Sonuçta avm kârı da önemli ama ben ilgili olduğu alanda daha iyi satış ve kârlar beklerim tabi detaylı bilançosunada bir göz gezdirmek lazım ama muhtemelen böyledir.
    Faaliyet raporlarınıda inceledim biraz.
    Bu çeyrekten itibaren hade'nin etkileri görülecek dendi, esasta da 2024 bilançolarında farklılık olacağı vurgulandı ceo tarafından.
    (Bu arada ceo'yu beğenmedim, kontr ve naten'in ceosu'nu da sırf beğenmediğim için hisseyi almamıştım kaçar x gittiler sayısını unuttum, demek ki bu işte iyi değilim
    Ceo biyoteknolojik yan ürünlerden de bahsetti ki, fakat zaman vermedi gelecekte dedi, ucu açık olması sıkıntı.
    Gidecek çok yolu var,elimde de var ama bana çok sağlam bir gelecek ışığı vermedi, ha bu fiyatıyla halen daha kelepir fiyata satılıyor, o yüzden de burdayım,fiyat hareketlerini de anlamak güç bugün 1tl'den fazla marj açtı, ya tahtada bir grup var ya da yeterli yatırımcı ilgisi yok, ya da başka alengirli işler, bizim işimiz önceden pozisyon alıp piyasanın keşfetmesini beklemek ama bunun güzel kârlarla da desteklenmesi gerekiyor, şu an gemideyiz, beklemek hiç sorun değil ama daha fazla ışığa ihtiyacımız var.
    Fiyat eninde sonunda ederini bulur.
    Selametle.

Sayfa 109/111 İlkİlk ... 95999107108109110111 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •