Sayfa 11/111 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 81 - 88 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Arkadaşlar bence ilk gün katılmayın. Daha sonra katılın. Bu şekilde talep cok fazla olunca az hisse geliyor. Bist de cok güzel hisseler var. Hergün garantili tavan yapan hisseler var.

2.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bence ilk gün katılmayın. Daha sonra katılın. Bu şekilde talep cok fazla olunca az hisse geliyor. Bist de cok güzel hisseler var. Hergün garantili tavan yapan hisseler var.
    Bu konuda gerçekten şaka yaptığınızı düşünüyorum

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Bu yazıyı okuyup ya perşembe günü alım girmeyi düşünenler için yazıyorum. İlk gün talep fazla olursa alım kapanacak o nedenle malsız kalabilirsiniz...

4. Çöp olsa alırım arzdan..moda neyse uyarız ..bu sene moda..lotu az kağıtlar, spek kağıtlar ve halka arzlar....bol şans ...

5. Arkadaş haklı, bence hiç katılmayın, haftaya açıldığında piyasadan alırsınız.

6. Garanti'den ve Ziraat'ten emir girebildim. Akbank'da kod gözüküyor ancak emri kabul etmiyor 10.30'ta denerim onu da.

Vakıftan emir girdim. Çerezlik

Saygılar.
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Ak yatırım ölüm gibi Allah'tan bunlardan işlem yapamıyorum

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 11/111 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •