Sayfa 25/111 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 193 - 200 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. BEN DEGISIK 6 KURIMDAN EMIR VERDIM HEPSINE GELDI.TOPLAMDA 1000 LOT ALABILDIM.ILK SEANSTA TAVANA 5000 LOT alis yazacam.Veren olursa 167 lotlarina talibim.Ytd

2. Suan da tahtanın sahibi yok.Tahta eline almak isteyenler bayrak tabanda olduğu gibi 7 tavan götürmek zorunda.Orda da patron satışıyla lot alilar.Sonra yavaş yavaş 167 lotlar satılmaya başlanır...Tamamen kendi görüşüm yatirim tavsiyesi değildir.

3. Ayrıca borsanin ilk beş islem gunu patron 1milyon 400 bin alis yazacak.Tahatuhu var.Zaten bu kadar alis bile ilk besgun 5 tavan yaptırır.Ytd

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Başka banka aracı kurumları internetten işlem yaptırıyorsa İş bankası niye yaptıramasın?! Hadi diyelim olmuyor yedi yirmidört çalışan müşteri temsilcisi aracılığı ile niye yapmıyorlar?! İllaki şubeye gidip iş yerinden izin alıp sıra bekleyip birde sistem kitlendimi tam kaymaklı kadayıf oluyorişbansı sayfasından bize ulaşın kısmından sitemimi yazdım verdim veriştirdim, bakalım ne cevap gelecek, daha fazla şikayet olursa belki düzeltirler

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “ Anliyorum sizi “ derler en fazla. Sen sinirlendiginle ve kaybettiginle kalirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Yalnız 1400000 2.40 kademesine arz fiyatının altına gelmesin diye
     Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Ayrıca borsanin ilk beş islem gunu patron 1milyon 400 bin alis yazacak.Tahatuhu var.Zaten bu kadar alis bile ilk besgun 5 tavan yaptırır.Ytd
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Ayrıca borsanin ilk beş islem gunu patron 1milyon 400 bin alis yazacak.Tahatuhu var.Zaten bu kadar alis bile ilk besgun 5 tavan yaptırır.Ytd
    Arz fiyatindan yazilacak o emir. Yani arz fiyatinin altina dusmesin mantigi. Hergun 1.4milyon lot alim yapmayacak. Yanlis anlasilmasin.

7.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    10'da iş bankasına gidip 1 saat sıra bekleyip 11:00-11:30 arasında arz talebimi yapmıştım. Şuan talep sayısının fazla olması ve halka arzın erken sona ermesi nedenlerinden ötürü talebiniz Borsa İstanbul'a iletilememiştir şeklinde bir mesaj geldi. Talep sayısının fazla olması ya da halka arzın sona ermesi beni ilgilendirmiyor maalesef, ben iş yerinden izin almışım, virüslü ortamda o sıraya girmişim, ilk gün dolmadan belirtilen saatlerde talep formumu doldurup teslim etmişim ama hisse alamıyorum öyle mi? Şikayet kaydını oluşturuyorum bu şekilde problem yaşayan herkeste kayıt oluştursun, şu saatten sonra da kimseye tavsiye etmiyorum. Gidin YKB, Garanti açın kardeşim 1 gün önceden alışı gönderin mis gibi arkanıza yaslanın.
    Bende iş bankası şubesine gittim hisse almak için ama bireysel temsilcisi bile haberi yok hisseden, yavuz bey böyle bir hisse yok dedi. Bende kardeşim bu hisse halka arz oluyor şubeden işlem yapmamız gerekiyor dedim. Sonra gitti başka bir arkadaşına danışıp sonra masasına gelip şuan da sistemlerde sıkıntı var talep formu alacağız akşam olmazsa yarın kesin hesabınıza geçer ama geçmedi. Şimdi talep formu alan şubeler o talep formunu gönlü ne zaman isterse o zaman girer eee o zaman ne oldu onların gönlü kalırsak ne hisse aliriz ne de alabiliriz. Maaşlı müşterisi olduğum halde bizleri mağdur etti. Şu kadar kâr açıklıyorlar ama sistemlerini düzeltmiyorlar. Mahkemeye dava açsak inan kazanırız çünkü sisteminde sıkıntı varsa beni bağlamaz onları bağlar bence ama uğraşan yokkk.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Bende iş bankası şubesine gittim hisse almak için ama bireysel temsilcisi bile haberi yok hisseden, yavuz bey böyle bir hisse yok dedi. Bende kardeşim bu hisse halka arz oluyor şubeden işlem yapmamız gerekiyor dedim. Sonra gitti başka bir arkadaşına danışıp sonra masasına gelip şuan da sistemlerde sıkıntı var talep formu alacağız akşam olmazsa yarın kesin hesabınıza geçer ama geçmedi. Şimdi talep formu alan şubeler o talep formunu gönlü ne zaman isterse o zaman girer eee o zaman ne oldu onların gönlü kalırsak ne hisse aliriz ne de alabiliriz. Maaşlı müşterisi olduğum halde bizleri mağdur etti. Şu kadar kâr açıklıyorlar ama sistemlerini düzeltmiyorlar. Mahkemeye dava açsak inan kazanırız çünkü sisteminde sıkıntı varsa beni bağlamaz onları bağlar bence ama uğraşan yokkk.
    Durum aynen boyle. Hadi buyrun kalemi iyi olan biriysi uazsin bir dilekce hep beraber sikauette bulunup zararimizi talep edelim?

Sayfa 25/111 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •