Sayfa 27/111 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 209 - 216 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by Hicks Yazıyı Oku
    Hangi zararınızı?

Bu arada ben de muzdarip durumdayım İş Bankası’ndan işlem yapamadım, diğer bankalarla mobilden bile yapmama rağmen ama ortada zarar falan yok...

YTD.
    Eger is bankasinin sistemi cokmeseydi suanda 167 lot fade hissemiz olacakti. Onumuzdeki 15 gun sonra hisse kac para olursa ben yazarim ne kadar zararimiz oldugunu.
    O sistem keske kredi karti borcunu gonderdikleri gunlerde cokse.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by Hicks Yazıyı Oku
    İşler maalesef öyle yürümüyor, ilk seansta satmayacağınızın garantisi nedir ya da fiyat düşerse ne olacak? Kaldı ki ben alsam, siz alsanız, diğerleri alsa 167 değil daha az lot verilecek, belirli bir meblağ yok ortada. Demem o ki evet bu çok kötü bir durum ama ortada zarar yok, olsa bile miktarı belli olamaz...

YTD.
    O isler asil sizin yazdiginniz gibi olmuyor. Saglam bir avukat cigerini soker boyle bir durumda. Ben altin bozdurdumda halka arz icin yatirim hesabima para aktardim. Sistem coktugu icin alim olmadi. Ayni paraya bozdurdugum altini alamadim. Bu islemleride yine is bankasindan yaptim. Bunun zarari ne olacak?
    Dedigim gibi 1000musteri bu sekilde toplanip dava acsa ve basinda bu konuya yer verilse neler olur tahmin bile edemezsiniz...

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. Demekki işbankası çökmese 167 olarak dağıtılan hisse sayısı daha da düşük olacaktı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İllaki de şubeye gideceksiniz şartı koymasalarda başka banka aracı kurumları gibi internetten kendimiz talep talimatı girebilseydik belli saat aralığında yüklenmeden dolayı sistemde çökme olmayacaktı (

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yapilan yorumlardan anladığım kadarıyla, kendi adımıza ait farklı 5 kurumdan alış göndersek bile hepsine eşit dağıtılan hisselerden geliyor

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Yapilan yorumlardan anladığım kadarıyla, kendi adımıza ait farklı 5 kurumdan alış göndersek bile hepsine eşit dağıtılan hisselerden geliyor

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen dogru

en bastan konuyu ifade etmistik

7.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    O isler asil sizin yazdiginniz gibi olmuyor. Saglam bir avukat cigerini soker boyle bir durumda. Ben altin bozdurdumda halka arz icin yatirim hesabima para aktardim. Sistem coktugu icin alim olmadi. Ayni paraya bozdurdugum altini alamadim. Bu islemleride yine is bankasindan yaptim. Bunun zarari ne olacak?
    Dedigim gibi 1000musteri bu sekilde toplanip dava acsa ve basinda bu konuya yer verilse neler olur tahmin bile edemezsiniz...

İs bankası müşterileri e devlet üzerinden tüketici hakem heyetlerine başvuru yapabilirler. Herhangi bir ücret de istenmiyor.

8. Arkadaşlar ben hem tüketici hakem heyetine hem de iş bankasına şikayette bulunuyorum. Talebim ise İş bankasının 167 lotu hangi fiyattan alabiliyorsa alıp bana teslim etmesi yönünde olacak. İster 3.tavan isterse 10.tavandan alsın benim 167 lotumu fiyat farketmeksizin teslim etsin. Ancak bu şekilde aşılır bu durum.

Sayfa 27/111 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •