Special Days Image
Sayfa 28/111 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 217 - 224 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Siz hala bankalarla mi calisiyinuz. Cok sukur tacirler burgan ve finansinvest sagolsun. Hele tacirler kredili hesaptan alim yapmama izin bile verdi. Nakit bile yatirmam gerekmedi. Birakin su isbanki. Hangi cagda yasiyoz ne demek subeye gidip basvurmak. Sokayim boyle bankaciliga

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    işbankasından sonra en kötüsü tacirler aradım ulaşamadım müşteri hizmetlerine ayrıca şubeden girişleri de kapalıydı neden övdünüz acaba :D

Birilerinin yardımı ile başka başka yerlerden zar zor ulaşarak katılım sağladım.

Hepimize sacma salak bir mail atacaklar. Asiri yogunuluktan dolayi sistemimizde elimizde olmayan sebeplerden dolayi talepleriniz gerceklestirilememistir. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz tarzinda bi yazi yazarlar. Maile cevapta veremiyosun, o maili yazan sigirciga da ulasamiyosun. Konu kapanip gidiyor.
    Bu sene kacinci sacma sapan muhabbet bu. Valla ben artik is bankasiyla pek calisma taraftari degilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    işbankasından sonra en kötüsü tacirler aradım ulaşamadım müşteri hizmetlerine ayrıca şubeden girişleri de kapalıydı neden övdünüz acaba :D

Birilerinin yardımı ile başka başka yerlerden zar zor ulaşarak katılım sağladım.
    Tacirlerr saat 10:30 gibi trlefon ettim. Dahili numarayi cevirdim. 1 kere caldiginda actilar. Talimatimi verdim tesekkur ettim kapattim. Belki 20sn surmustur.

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

4.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Tacirlerr saat 10:30 gibi trlefon ettim. Dahili numarayi cevirdim. 1 kere caldiginda actilar. Talimatimi verdim tesekkur ettim kapattim. Belki 20sn surmustur.

minimum 5 kez aradım en sonunda farklı yollar ile ulaştım.. neyse daha iyi kurumlar var telefona falan gerek duydurtmayan.

5. Komedi gibi cevap vallahi, şakaysa komik değil ciddiyse çok komik.
     Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Bu konuda gerçekten şaka yaptığınızı düşünüyorum

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Hepimize sacma salak bir mail atacaklar. Asiri yogunuluktan dolayi sistemimizde elimizde olmayan sebeplerden dolayi talepleriniz gerceklestirilememistir. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz tarzinda bi yazi yazarlar. Maile cevapta veremiyosun, o maili yazan sigirciga da ulasamiyosun. Konu kapanip gidiyor.
    Bu sene kacinci sacma sapan muhabbet bu. Valla ben artik is bankasiyla pek calisma taraftari degilim.

Arkadaşlar BDDK ya şikayet edebiliyorsanız Bankacılık Düzenle Denetleme Kurumuna şikayet edelim. Ben araştıracağım eğer şikayet sayfası varsa edelim. Bankalari BDDK denetliyor hataları varsa o ceza kesiyor. Şikâyet sayfası varsa herkes şikayet etsin.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Şirket açıklama yaptı mi ne zman işleme başlayacağına dair

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Şirket açıklama yaptı mi ne zman işleme başlayacağına dair

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    onumuzdeki cuma %90. olmazsa pazartesi

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 28/111 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •