Sayfa 32/111 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 249 - 256 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. 167 lotlara talibiz😀😀

Emir verdim ama bize ancak 1 hafta sonra gelir

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Emir verdim ama bize ancak 1 hafta sonra gelir

hangi aracı kurumu kullanıyorsunuz? ben ziraati kullanıyorum ama suan halen yok diyor nasıl oldu anlamadım?

4.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Arkadaslar biraz once is bankasi aradi (sikayette bulunmustum) ve sonuc aynen su sekilde oldu.
    Maduriyetinizi gidermek adina 166lot 2,40₺ fiyattan hesabiniza fade ekleyecegiz. Yalniz bu hisse senetleri bir kac gun icerisinde hesabinizda gorulecektir. Onay veriyorsaniz yatirim hesabinizi musait duruma getirmenizi rica ederiz.

Cok sasirtici ama is bankasi maduriyetleri gideriyor.

İs bankasindan basvuru yapan arkadaslar acil bir sekilde sikayet basvurusu olusturun derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben yazacaktım ama iş yoğunluğundan yazamadım. Aynı şekilde bende sizin gibi şikayet etmiştim, bugün aradılar ve onay vermem doğrultusunda 166 lotu tahta işlem görmeye başladıktan sonra 2.40 fiyattan hesabıma yansıtacaklarını bildirdiler. İş bankasıyla yaklaşık 7-8 senedir çalışıyorum ve halka arzlarda talep formu ile talimat almaları haricinde bir defa olsun kalitesinden şaşmadılar, bir defa olsun mağdur etmediler. Bundan 2-3 sene öncesinde mobil uygulamada bir sıkıntı yaşamıştım ve 1.00 orandan bir hisseyi satmaya çalışırken emir girişi yapamamıştım. Uygulama 3-4 saat sonra düzelmişti fakat hissenin değeri artık %5 düşmüştü. Elimde sadece sat vermeye çalıştığım dakikada hissenin değerini gösteren ekran görüntüsü vardı. Bu ekran görüntüsü ile birlikte iş bankasına mail attım, ne oldu dersiniz . 3-4 gün sonra banka kendi cebinden aradaki farkı karşılayarak beni mağdur etmedi. O gün bu gündür her alanda savunurum iş bankasını. Yine kalitesini konuşturup müşterilerini mağdur etmeyecekler, helal olsun.

5. Bu demektir ki iş alıcı olacak. Bakalım ne kadar zamanda toplayacaklar. En azindan hatalarını kabul etmişler.
     Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Ben yazacaktım ama iş yoğunluğundan yazamadım. Aynı şekilde bende sizin gibi şikayet etmiştim, bugün aradılar ve onay vermem doğrultusunda 166 lotu tahta işlem görmeye başladıktan sonra 2.40 fiyattan hesabıma yansıtacaklarını bildirdiler. İş bankasıyla yaklaşık 7-8 senedir çalışıyorum ve halka arzlarda talep formu ile talimat almaları haricinde bir defa olsun kalitesinden şaşmadılar, bir defa olsun mağdur etmediler. Bundan 2-3 sene öncesinde mobil uygulamada bir sıkıntı yaşamıştım ve 1.00 orandan bir hisseyi satmaya çalışırken emir girişi yapamamıştım. Uygulama 3-4 saat sonra düzelmişti fakat hissenin değeri artık %5 düşmüştü. Elimde sadece sat vermeye çalıştığım dakikada hissenin değerini gösteren ekran görüntüsü vardı. Bu ekran görüntüsü ile birlikte iş bankasına mail attım, ne oldu dersiniz . 3-4 gün sonra banka kendi cebinden aradaki farkı karşılayarak beni mağdur etmedi. O gün bu gündür her alanda savunurum iş bankasını. Yine kalitesini konuşturup müşterilerini mağdur etmeyecekler, helal olsun.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

icbc yatırım
     Alıntı Originally Posted by mrt85 Yazıyı Oku
    hangi aracı kurumu kullanıyorsunuz? ben ziraati kullanıyorum ama suan halen yok diyor nasıl oldu anlamadım?
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Suan sadece vakiftan emir veriliyor.Gedik kullanıyorum ama emir verilmiyor.Vakiftan emirimizi verdik.

8. Emir verilse de emrin gerçekleşmesi imkansız gibi. Bayrak şirketinin ilk işlem gününde 250 bin TL civarı işlem hacmi olmuştu.

Sayfa 32/111 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •