Sayfa 34/111 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 265 - 272 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Finans tüm satışları tek başına almış, alabilen başka aracı kurum gözükmüyor.

2. Birileri hala orda burda hdfgs yazıyor. Hdfgs açılır açılmaz aşağıya devre kesti. Bugün fadenin bu şekilde yükselmesi herkes tarafından bekleniyordu ve beklenti hdfgs tarafında 2-3 tavan ile satın alınmıştı şimdi beklenti gerçekleştiği için basıyorlar aşağıya. Bugün atlayanlara allah sabır versin.

Fade'de alışta ilk sıraya Qnb finans yerleşmiş gözüküyor. Benim aklım hala iş bankasının bizim lotları nereden bulup teslim edeceğinde kaldı. Nasıl bir çözüm bulacaklar çok merak ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Birileri hala orda burda hdfgs yazıyor. Hdfgs açılır açılmaz aşağıya devre kesti. Bugün fadenin bu şekilde yükselmesi herkes tarafından bekleniyordu ve beklenti hdfgs tarafında 2-3 tavan ile satın alınmıştı şimdi beklenti gerçekleştiği için basıyorlar aşağıya. Bugün atlayanlara allah sabır versin.

Fade'de alışta ilk sıraya Qnb finans yerleşmiş gözüküyor. Benim aklım hala iş bankasının bizim lotları nereden bulup teslim edeceğinde kaldı. Nasıl bir çözüm bulacaklar çok merak ediyorum.
    Siz şikâyeti nereye yaptınız arkadaşım.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Siz şikâyeti nereye yaptınız arkadaşım.
    Hem tüketici hakem heyetine hem de iş bankası yatırım işlemleri birimine yazılı olarak 2 şikayette bulunmuştum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Tavanda kac lot alici var gorebilen yazabilir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Hem tüketici hakem heyetine hem de iş bankası yatırım işlemleri birimine yazılı olarak 2 şikayette bulunmuştum.
    Tüketici hakem heyeti internet üzerinden mi başvuru yaptın kardeşim. Internet üzerinden ise link atar mısın.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Tavanda 93 milyon lotun üzerinde alıcı var ve Finans hala tek alıcı satılanın hepsini alıyor, başka bir aracı kuruma henüz sıra gelmedi an itibari ile 30 bin lot işlem gördü.

8. Sorması ayıp alabilen oldu mu? Dün 2.64'ten verdiğim limitli günlük emir bugün gelir mi acaba?

Sayfa 34/111 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •