Sayfa 50/111 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 393 - 400 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Her gün 18.15 de alış giriyorum tık yok bi lot bile gelmemiş
    aynen bende

2. bugünde 50 bin lot alış girdim yine gelmemiş patron satışında oldu cuma gününe kadar kovaliyacagim geldin geldin gelmedin daha ugrasmiyacam daha böyle halka arz olmaz kağıt almak için paramızla rezil oluyoruz yaw

3. Spk'nin aldığı tedbir olumsuz değil tam tersine olumlu bir tedbir. Aynı kararı Rtalb hissesinde aldıktan sonra kağıt ikiye katladı. Bunda da öyle olacak demiyorum tabi ki. Bir de burada patron erken sattı diyenler bayrk hissesinde patron üçüncü gün mal satmıştı burada beşinci gün satış yaptı. Bayr hissesi patron satışı sonrasında neredyse üç kat daha gitti o yüzden patron bugün bugün sattı yarın düşer demek mantıklı değil.

4. spk kendi halka arzına 5 gün önce izin verdiği şirkete elinde olan tüm cezaları bir arada vererek guinnes dünya rekorları kitabına kapak olmayı hak etmiş bir kurumdur.

tavanda kaç lot var?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Emir silmek yasak olduğundan sabah 15.6M ile tavan açan hissede şuan tavanda 17M lot bekliyor.

Sabahtan alabilen oldu mu?

7. Bu tedbirler olumsuz değil olumlu bence.Brüt takas gelmedi ama gelse bile Bayrak 7. gun akşamı brüt takasa girdikten sonra dahi 5 tavan daha gitti ondan sonra döndü. Toplu alanlar satmadıkça tavandan alabilen zor olur robotlar haricinde. 167 ler satılıyor yine toplu bi satış yok A1 ve info toplu aldıklarını zaten buraların çok üstünde verecektir bence. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Emir silmek yasak olduğundan sabah 15.6M ile tavan açan hissede şuan tavanda 17M lot bekliyor.

Sabahtan alabilen oldu mu?
    Maalesef alamadım yine

Sayfa 50/111 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •