Sayfa 97/111 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 769 - 776 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Herkes sattı mı? Tartışma yok
    Uzmanlar 1 yıl ne düşünüyor?

2. Ramazan geliyor, geçen seneye göre 5 kat talep geldiğini patron blombergte konuştu ayrıca bedelsizden veya temmettüden bahsetti avm çalışmaya başladı daha ne olsun fide işi yüzde 100 çalışıyor izlyip göreceğiz
    Ytd

3. 3 aydir kimse yorum yapmamis bosa gitmemis bu kagit demek ki.2.30_40 lardan piyasaya cikmisti galiba 24 kusurleri gordu .2020 de piyasa cikipta bunun gibi kazandiran yoktur .%900 prim .Gecen yil alip beklemek varmis .

Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    3 aydir kimse yorum yapmamis bosa gitmemis bu kagit demek ki.2.30_40 lardan piyasaya cikmisti galiba 24 kusurleri gordu .2020 de piyasa cikipta bunun gibi kazandiran yoktur .%900 prim .Gecen yil alip beklemek varmis .
    Hsbc de bulunan 70.000 lot mal 8 lerden satıldıktan sonra hısse cıkmaya basladı. Hsbc temmuz aylarında zannedersem bunları almıstı.
    Demekkı onun satılmasını beklıyorlardı.fadenın onu acılmıs olabılır.3000 lotla yola devam
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

5. Bedelli nin ayak sesleri bunlar. Yakında bedelli açıklar.

bundan bır ay once falan galıba hatırlamıyorum zamanını tam olarak.
    Takas banka ınfoya farklı 2 gunde 2 defa 4milyon lot ekleme oldu.O ana kadar takasta ınfoda 2 mılyon kusur Fade vardı dedıgım gıbı 4 er mılyondan toplam 8 mılyon lot ınfoya eklendı ve 10 mılyona cıktı.
    Bugun ınfo o 8 mılyonu tabandan verdı.
    Buyuk ıhtımalle gercek hareket daha baslamadı gıbı.
    Ben butun lotlarımı 9.55 den sattım. bugun bırazını gerı aldım sonrakı gunlerdede yavas yavas ekleme yapacagım.
    YTD
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

7. http://share.matriksdata.com/share.a...11121900346576

ne yaptığı belli değil bunların...

8. Şirketimiz bünyemizde faaliyetine aralıksız devam eden "Novada Menemen" Alışveriş Merkezimiz; Açık/Cadde konseptine sahip, Kuzey İzmir'in tek AVM'si olması ve ticari faaliyetlerinde göstermiş olduğu istikrarlı gelir artışlarından dolayı her geçen gün mevcut değerine değer katmaktadır.

31.12.2020 tarihli yıllık "Bağımsız Denetim Raporu"'nda (Syf.2 Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Gerçeğe Uygun Değer Ölçümleri ve Syf.31 NOT 13-Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller) gerçek değer karşılığı 173.460.000 TL (YüzYetmişÜçMilyonDörtYüzAltmış-TL Kdv dahil) olarak belirlenmesi de bunu açıkça desteklemektedir.

Bu sebepledir ki alışveriş merkezimizi dışarıdan satın almak isteyen sektör kuruluşlarından birtakım kurumsal teklifler gelmektedir. Bu tekliflerden birini değerlendirmek üzere, ilgili firma ile gerekli görüşmelere başlanmasına karar verilmiştir. Şirketimiz adına görüşmeleri yönetim kurulu başkanımız Hacı Ali Demir yürütecektir.

Mevcut değerlendirmenin her türlü sonucu siz değerli yatırımcılarımız ile paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/951845
    https://www.google.com.tr/maps/@38.6...7i16384!8i8192

Güzel beklenti bence.

Sayfa 97/111 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz