Sayfa 41/111 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 321 - 328 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Merhabalar herkese, 2 hesapla beraber arza katıldım. Bir çoğunuz gibi bende hisseleri unuttum ne yaparsa yapsın mantığıyla Mesajları okuyunca bişeye dikkat çekmek istedim herkes 6-10 tavan bekliyor bayrk,ardyz gibi fakat bayrk ve ardyz arz edildiğinde marjlar %20 idi ve 6 tavanda para 3'e katlanıyordu. %10 marjda ise 3'e katlaması için 11 tavan gerekiyor. Bayrk ve ardyz gibi hisselerde kaç liralık lot düşmüştü tam bilmiyorum ama kimse 400 lirasının peşine düşmeyecek bence ve belki de çift hanelerden önce ciddi satış olmayabilir. Bu ilave pay satışı olayı hakkında çok bilgim olmadan bu yorumu yaptığımı da belirtmek isterim. Bol kazançlar
    Bayrk in arzina da katilmistim. Marj yine %10 du o zamanda. 298 lot vermisti hesap basina.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Bayrk in arzina da katilmistim. Marj yine %10 du o zamanda. 298 lot vermisti hesap basina.

papil ve ard %20
    bayrk ve fade %10

3.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku

Hocam ard %20, bayrk %10 o zaman düzeltiyorum. Dediğiniz gibi 298 lot arz fiyatıyla beraber 1000 lira civarı yapıyor. Fade'de kolay kolay kimse satmaz bence.

4. arkadaşlar sonuçta her hissenin bir ederi var,
    bana göre ardyz düşük fiyattan halka açıldı, yaklaşık 16 TL den hisseden ayrıldım,
    bayrak bana göre pahalı idi 5.tavanda ayrıldım
    fade bana göre uygun fiyattan halka açıldı, dolayısı ile bayraktan daha iyi bir performans göstermesini bekleyeceğim,
    küçük yatırımciyim ama bilanço gelir tablosu gibi tablolara bakmadan hisse almıyorum,
    en azından emek vermiş oluyorum, fade de biraz bekleyeceğim, nasiplen ötesi yok.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yarın hissenin değeri arz fiyatından %25 yukarıya çıkıyor ve böylece patronun 4.5 milyon lotu satılabilir hale geliyor. Bakalım patronumuz aç gözülük yapıp malı diğer tavanlara mı saklayacak yoksa rajona uyup yarın verecek mi

6. Tavanda 67 milyon var. Bugün içerisinde alış gelmeyeceğini düşünüp silenlerle birlikte akşama 38-40 milyon ile tavab kapatırız diye düşünüyorum.

7. Tavanda bekleyenden ziyade üç günde anca 350 bin lot toplandı akşama 450 bin anca olur, değişik bir hikâyesi olabilir ama tahta yapıcı olmak için çift hanelerden ciddi maliyetlenmek zorunda kalabilirler

8.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Tavanda bekleyenden ziyade üç günde anca 350 bin lot toplandı akşama 450 bin anca olur, değişik bir hikâyesi olabilir ama tahta yapıcı olmak için çift hanelerden ciddi maliyetlenmek zorunda kalabilirler
    Bayrk'ta yanlış hatırlamıyorsam 6 ya da 7. tavanda açığa satış, kredili işlem yasağı, brüt takas ve emir iptali yasağı gelmişti. Tabi bu yasak süresince malı toplayan büyükbaşlar 4 tavan daha hisseyi götürmüştü. Merak ettiğim şey aralıksız 15-20 tavan gidersek SPK bu hisseye ne müdahaleler yapabilir? Aslında marj eski düzene göre %20 olarak devam etseydi henüz 2.tavanda bile olmayacaktık. Düşerken korumayan SPK hisse yükselirken ayağımıza taş koyar mı bilemedim.

Sayfa 41/111 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •