Sayfa 80/111 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 633 - 640 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. ssregitoss lafını bil. Piyasayla inatlaşmanın lüzumu yok. Çoğunluk satıyorsa düşecek demektir.

2. Yanlış bilmiyorsam. Bunu talep edebilmeniz için hisseler hesaba geçtikten hemen sonra satış yapmanız sonrasında aradaki farkı talep etmeniz gerek. Hesapta durduğu sürece bir şey talep edemezsiniz.
     Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Simdi is bankasi dusunsun bakalim ne gibi bir yol izleyecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Yanlış bilmiyorsam. Bunu talep edebilmeniz için hisseler hesaba geçtikten hemen sonra satış yapmanız sonrasında aradaki farkı talep etmeniz gerek. Hesapta durduğu sürece bir şey talep edemezsiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hesaba bi gecsinde hayirlisiyla. Biraz once 3. Sikayet dilekcemide yazdim. Durumuda izah ettim tekrar. Bakalim nolacak. Bekleyip gorecegiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,707
     Alıntı Originally Posted by fatih1972 Yazıyı Oku
    Dün alanlar boşa almadı, forumda gittikçe sayı azalıyor önümüz açık, 6 nın altına sarkmasına imkan yok.
    şu an fiyat 5,56 dostum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,707
    diğer forumda da yazılanlara bakıyorum da borsaya birsürü finansal bilgisi son derece düşük yeni bir yatırımcı kitlesi gelmiş. umarım ciddi zararlarla karşılaşmazlar ama bu gidişle işleri çok zor.. borsa kurtlar sofrasıdır..

6. hadi satan çıksın kalabalık yapmasın.biz toplarız aşağıdan. yarın da taban yapın biraz daha toplayım.

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    diğer forumda da yazılanlara bakıyorum da borsaya birsürü finansal bilgisi son derece düşük yeni bir yatırımcı kitlesi gelmiş. umarım ciddi zararlarla karşılaşmazlar ama bu gidişle işleri çok zor.. borsa kurtlar sofrasıdır..
    Cahil, cühela dolu. Kap bildirimlerine bakmıyorlar hisseyle ilgili herşeyi forumda soruyorlar.

kimse kiseye akıl vermesin....halka kaça arz edildi ? bu mal 2400 den şimdi 5.6 tl sahibi keriz mi...çocuğunuza harcayacağınız parayı bu hissede kaptırmayın.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 80/111 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •