Sayfa 36/111 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 281 - 288 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by sınırlı sorumlu ky Yazıyı Oku
    çocuk işi 167 nedir ... 400 tl komediii
    Ne yapsın adamlar, satışa çıkan miktar belli, talep edene söyleyeceksiniz onu Sn. sınırlı sorumlu ky

YTD.

Alıntı Originally Posted by Hicks Yazıyı Oku
    Vakit bulup da bakamadım, eminim siz bakmışsınızdır. Bu kağıdın HDFGS ile tam ilişkisi nedir?

YTD.
    Hdfgs %5 ortaklığı var

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Birileri hala orda burda hdfgs yazıyor. Hdfgs açılır açılmaz aşağıya devre kesti. Bugün fadenin bu şekilde yükselmesi herkes tarafından bekleniyordu ve beklenti hdfgs tarafında 2-3 tavan ile satın alınmıştı şimdi beklenti gerçekleştiği için basıyorlar aşağıya. Bugün atlayanlara allah sabır versin.

Fade'de alışta ilk sıraya Qnb finans yerleşmiş gözüküyor. Benim aklım hala iş bankasının bizim lotları nereden bulup teslim edeceğinde kaldı. Nasıl bir çözüm bulacaklar çok merak ediyorum.
    Muhtemelen is bankasi kendi uzerinden halka arz yapan hesap sayisini 166 ile carpip hergun alim icin siraya girecek. Ne zaman bu hisseleri banka kendine alabilirse. Arz talebinde bulunanlara 2,40₺ fiyattan hesaplara virman yapacak. Cunku hisseler bir kac gun icerisinde hesabiniza gecer dediler.

Benim mantigin bu sekilde. Baska bi mantik bulamiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

4.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Hdfgs %5 ortaklığı var
    2 gündür o kadar yaygara %5 ortaklık için mi yani?

YTD.

5. toplu satış yapmışlardır , halka dagıtmamişlar demektir. toplu satışta iskontolu olmuştur.

6. 110 bin lot satıldı

7. Ilk gün olmasına rağmen bence çok işlem olmuş..kactan kactane aldinda nekadar kâr yaptında satıyorsun ... çok garip ya

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Ilk gün olmasına rağmen bence çok işlem olmuş..kactan kactane aldinda nekadar kâr yaptında satıyorsun ... çok garip ya

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam muhtemelen endeksten korkup sattılar ama çok pişman olacakalar. Ben şahsen endeksin kötü olmasının bu korku satışları haricinde pozitif bir etki yarattığına inanıyorum. Tüm hisseler %-7-8-9 iken bir bakıyorsunuz fade her gün tavan açıyor. Bence ilgi arttırıcı, iştah kabartıcı bir durum.

Sayfa 36/111 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •