Sayfa 40/111 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 313 - 320 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Ben mesela fade gidanin ortagiyim şu anda.
    167 lotum da olsa ortağım...
    Sen benim paydası olduğum şirkete "çöp" diyorsun.
    Sonra "ytd" diyorsun.
    Giciksiniz abicim.
    Ytd yazan herkes gıcık.
    Sen bunkagit çöp de
    Halka geçiriyorlar de
    Sonra ytd de
    Gıcık..

2. Sözüm meclisten dışarı.
    Adamlar altın çok çıktı almak tehlikeli der
    Ytd.

Adamlar borsa çok düştü daha da düşebilir der ytd.

Tavsiye verip verip
    Tavsiye değildir diye bitiriyorlar.
    Ytd.
    Uyuzluk bu.
    Dünyada örneğini gösterin bana ?

Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    size abinizden bir acıklama nicin halka arzda cok cüzzi bir mal veriyorlar biliyormusunuz malınızı satamayın diye eger alıcılara 50 şer veya 100 bin lot vermiş olsalar yatırımcı bir günlük yüzde 1o kar yeter deyip satar hisse tabana gider ama herkese 200 yüz 300 yüz lot verse sende en az 10 tavan beklemek zorundasın hemen satmaya kalksan komisyonu kurtaramazsın onun icin hisselerini halka acan bu cakallar bunu bilerek bu ölcüde hisse veriyorlar tamamen cöp hisseleri halka acıp vatandaşa yatırımcıya geci.....lar uyanık olun spk nın bu işlerde vebali cok son zamanlardaki örnekleri böyle oldu benim yatırımcın nasılsa 5..10 tavan ceker deyip ne aldıgını bilmeden hisseyi alıyorlar allahım sonlarını hayır etsin dikkatli olun ytd.
    Sevgili ABİ !!!
    Sorarlar adama ne isin var burda diye. Git kendine gore cop olmayan sirketlere yatirim yap. Neden buraya gelip milletin midesini bulandiriyosun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by Fade To Black Yazıyı Oku
    Halka arzda cüzi miktarda verilmesinin nedeni halka geçirmek değil. Binlerce yatırımcı talep girdi. Ayrıca 400 TL batsa ne olur ikiye katlasa ne olur. Abartmayın. 5 ten 6 dan 7 den alır 50k 100k 200k sonra tabanı yerse de bu onun vebali, kimseyi suçlayamaz. Bir de bu ytd yazınca ne oluyor ? Ben ytd diye yazdım mesul değilim mi demek. Spk yrd yazarsaniz yazdiklarinizdan sorumlu değilsiniz diye bir genelge mi yayınladı ? Bunu ilk kim cikardiysa vallahi bravo. Bir benzeri yok dunyada. Bu ülkede koyun çok. Biri böyle yazmış öteki bu ne diye sormuş. O da bunu yazarsan kimse seni sorumlu tutamaz demiş, öteki de he öyle mi o zaman ben de yazayım demiş oylece günümüze kadae gelmiş... muhtemelen. Yrd yazanlara ayrı gicigim var. Gıcık gıcık yazıyor çoğu da zaten.
    Bu karsindaki adamin anasina avradina kufur edip daha sonradan benim niyetim bozuk degil demek gibi bisey.
    Delinin biri kuyuya bir tas atmis. 40 akilli cikaramamis.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5. Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş.

6.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    size abinizden bir acıklama nicin halka arzda cok cüzzi bir mal veriyorlar biliyormusunuz malınızı satamayın diye eger alıcılara 50 şer veya 100 bin lot vermiş olsalar yatırımcı bir günlük yüzde 1o kar yeter deyip satar hisse tabana gider ama herkese 200 yüz 300 yüz lot verse sende en az 10 tavan beklemek zorundasın hemen satmaya kalksan komisyonu kurtaramazsın onun icin hisselerini halka acan bu cakallar bunu bilerek bu ölcüde hisse veriyorlar tamamen cöp hisseleri halka acıp vatandaşa yatırımcıya geci.....lar uyanık olun spk nın bu işlerde vebali cok son zamanlardaki örnekleri böyle oldu benim yatırımcın nasılsa 5..10 tavan ceker deyip ne aldıgını bilmeden hisseyi alıyorlar allahım sonlarını hayır etsin dikkatli olun ytd.
    Son üç yılda halka arzların tamamı iyi para bıraktı.Naten, ardyz, bayrk bunlardan şimdi aklıma gelenler

7.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    Bu kadar uzun yazmak yerine sadece 1 halka arz hisse örnek verseniz de biz de uyanıklaşsak

8. Merhabalar herkese, 2 hesapla beraber arza katıldım. Bir çoğunuz gibi bende hisseleri unuttum ne yaparsa yapsın mantığıyla Mesajları okuyunca bişeye dikkat çekmek istedim herkes 6-10 tavan bekliyor bayrk,ardyz gibi fakat bayrk ve ardyz arz edildiğinde marjlar %20 idi ve 6 tavanda para 3'e katlanıyordu. %10 marjda ise 3'e katlaması için 11 tavan gerekiyor. Bayrk ve ardyz gibi hisselerde kaç liralık lot düşmüştü tam bilmiyorum ama kimse 400 lirasının peşine düşmeyecek bence ve belki de çift hanelerden önce ciddi satış olmayabilir. Bu ilave pay satışı olayı hakkında çok bilgim olmadan bu yorumu yaptığımı da belirtmek isterim. Bol kazançlar

Sayfa 40/111 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •