Sayfa 6/111 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 41 - 48 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Borç yükü fazla şirketlerin halka arzı moda oldu. E alım çılgınlığı da var... Patronlar bu fırsatı kaçırır mı ? Tatbiki hayır. Nşa da katılmayacağım bir arz ama sembolik de olsa furya gereği katılacağım...

2. Değerli dostlarım yeni Halka arzla alakalı bilgilendirme yapayım bununla alakalı
    #fade
    -Halka arz fiyatı 2.40
    -iskonto %20
    -pay başına 3.04 denk geliyor.
    Halka arz sonrası:
    F/k:5.49
    Pd/dd:0.89
    Fd/s:2.63
    YTD

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Borç yükü fazla şirketlerin halka arzı moda oldu. E alım çılgınlığı da var... Patronlar bu fırsatı kaçırır mı ? Tatbiki hayır. Nşa da katılmayacağım bir arz ama sembolik de olsa furya gereği katılacağım...
    Borcu kapatmak icin halka arz yapıyor zaten. Bence gayet makul.

4. Bu spk ne yapıyor Allah aşkına, Web sitesi bile olmayan bir şirkete halka arz izni veriyor. Hayır var da ben mi ulaşamadım bilemedim ama bizim mahalledeki kıçı kırık bakkalın bile Web sitesi varken bu adamlar hakkında bir bilgiye ulaşacağımız siteleri olmayışı çok garip. Şaka gibi.

5. Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret isbank'ta bulamıyorum.
    Stok kodu nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by SER Yazıyı Oku
    Bu spk ne yapıyor Allah aşkına, Web sitesi bile olmayan bir şirkete halka arz izni veriyor. Hayır var da ben mi ulaşamadım bilemedim ama bizim mahalledeki kıçı kırık bakkalın bile Web sitesi varken bu adamlar hakkında bir bilgiye ulaşacağımız siteleri olmayışı çok garip. Şaka gibi.
    Dün google aramasında en üstte çıkıyordu ama bugün dediğin gibi gözükkmüyor. Linki aşağı bıraktım
    http://fadefood.com/tr/

Kurutulmuş domates dışında başka bir ürün gözükmüyor.
    http://fadefood.com/tr/products/

8. Evet sayfalarca gezip bulamamıştım. Teşekkür ederim paylaşım için

Sayfa 6/111 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •