Sayfa 31/111 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 241 - 248 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Arkadaşlar 2 gün önceden yada 2 saat önceden verilen emrin ilk sıralarda yer alacgı diye
    bir şey yok. Önemli olan aracı kurumunuzun emir iletim hızıdır.

2. Nasıl emir girebildiniz. Halk yatırımda hissenin adı yok.

3. Musical Harmonics - Start with a low.
    https://tr.tradingview.com/v/xNs0XXpk/

burda yazan, tekniği müzikle birleştirmiş,
    do-re-mi diyerek do ya geliyor, ilk do yerine arz fiyatı 2.40 yazılınca,
    ortaya çıkan görüntü (aşağıdan yukarı, do-re-mi-fa-sol-la-si-do), ilginç bir çalışma ve farklı bir düşünce....

nasibiniz bol olsun, arkadaşlar...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. Dün ismi vardı emir vermiştim. Bugün tekrar baktım işleme açık değil uyarısı verdi. Şansa galiba ufak bir emir verdim. Yrd.

Arkadaslar biraz once is bankasi aradi (sikayette bulunmustum) ve sonuc aynen su sekilde oldu.
    Maduriyetinizi gidermek adina 166lot 2,40₺ fiyattan hesabiniza fade ekleyecegiz. Yalniz bu hisse senetleri bir kac gun icerisinde hesabinizda gorulecektir. Onay veriyorsaniz yatirim hesabinizi musait duruma getirmenizi rica ederiz.

Cok sasirtici ama is bankasi maduriyetleri gideriyor.

İs bankasindan basvuru yapan arkadaslar acil bir sekilde sikayet basvurusu olusturun derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

6. İş Yatırım sorumlu davranmış. Fade emir iletimi ne zaman açılır bilgisi olan var mı?

7. Fade yarin serbest fiyattan mi islem gorecek yiksa yuzde 10 mu gene.Vakiftan emirimizi verdik tavana hayırlısı bakalım.

8. Halk Yatırım ve Osmanlı kullaniyorum. Simgesi az once çıkmış. Emri verdim 2.64 ten insallah gelir. 18.15 18.20 gibi görünmüyordu. Offf be

Sayfa 31/111 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •