Sayfa 49/111 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 385 - 392 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Her gün 18.15 de alış giriyorum tık yok bi lot bile gelmemiş

2. en fazla kaç hesap tan giren oldu 30 olan var mı?

3. Kaç tavan hangi fiyat liste burada )

Tavanının sayısını belirle fiyata bak geçmiş yılların zararını çıkarıyorsa ver gitsin )

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Kaç tavan hangi fiyat liste burada )

Tavanının sayısını belirle fiyata bak geçmiş yılların zararını çıkarıyorsa ver gitsin )

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kusuratlari asagiya yuvarlamayi unutmussun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş. (FADE) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle FADE payında 13/08/2020 tarihinden itibaren 1 ay süreyle, mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" ve FADE pay piyasasında emir iptalinin, emir miktar azaltımının ve emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması önleyici tedbirleri uygulanacaktır. (Tedbir kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı Borsamız duyurusunda yer almaktadır).

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

6. Erken müdahale gelmiş. Ben cuma günü bekliyordum. Ama brüt takas falan yok. Sadece uyarı gibi. Yarın alım fırsatı verecek mi bakalım.

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by neprofit Yazıyı Oku
    Erken müdahale gelmiş. Ben cuma günü bekliyordum. Ama brüt takas falan yok. Sadece uyarı gibi. Yarın alım fırsatı verecek mi bakalım.

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissede herhangi bir volatilite olmadığı için bu tarz yasakların kağıdı baskilamasini beklemiyorum, alan malı aldıktan sonra aksiyon başlar daha oraya gelmedik bence

8. Spk müdahalesini yaptı. Müdahale kötü gibi gözüküyor ama küçük yatırımcıyı korumak üzerine yapılmış bir hamle.

1-Açığa satış yasağı ile ellerinde olmayan mal ile hisseyi aşağı basamayacaklar.
    2-Kredili işlem yasağı ile yine sahip olmadıkları para ile işlem yapamayacaklar
    3-Emir toplamada denge fiyat bilgisi ile sabahtan emir girip çok alış gösterip tekrardan silemeyecekler.
    4-Emir iptali, kötüleştirmesi ve azaltımı yasağıyla da seans boyunca verilen emirler sil-tekrardan emir ver sil-tekrardan emir ver gibi sahte hareketleri engellemiş olacak.

Sayfa 49/111 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •