Sayfa 110/111 İlkİlk ... 1060100108109110111 SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 873 - 880 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Arada ağaç sallanir mayıstan buraya %100 yaptı

Herkes yaptı ama dinlenme yeri 20 ler

2. iyiki sevdik..amma naz yaptın ya
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Çok nazlandı çok, ceo bilançomuz iyi gelecek dedi, sabredelim bakalım gerçi bu haliyle bile ucuz ama neyse

Bilanço tarihi nedir acaba..?

5. Bilanco açıklandı. Ciro ve esasfaaliyet kari güzel artmış ama yatırım faaliyetlerinden gelirler kalemi gecen senenin gerisinde kalınca dönem karı 114 mn den 70 mn ye düşmüş gözüküyor. Zaten fiyatlanmıştı diye düşünüyorum. Cuma günü limitim yetişmediği için %30 satabilmiştim. %70 i artık ya %5 zararla vereceğiz yada borsanın momentumuna güvenip bekleyeceğiz. Düşmezse şaşırırım. Hayırlısı bakalım.

6. Dağ fare doğurdu...beğenmedim..bu ortamda ne bilanço beklentisi ne iyi şirket...para kazanmak zorlaşti..en az 2 sene nadasa birakip reel islere odaklanmaliyim...borsa borsa degil kumar masasi
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. Hiç ummadığın taş baş yararmis bilanço göre tavan olmuş

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    dağ fare doğurdu...beğenmedim..bu ortamda ne bilanço beklentisi ne iyi şirket...para kazanmak zorlaşti..en az 2 sene nadasa birakip reel islere odaklanmaliyim...borsa borsa degil kumar masasi
    çabukpes etme ağa)))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 110/111 İlkİlk ... 1060100108109110111 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •