Sayfa 29/111 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 225 - 232 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Bayrak gibi giderse 4 5 tavan sonra ancak isteyene verecek gibi görünüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar BDDK ya şikayet edebiliyorsanız Bankacılık Düzenle Denetleme Kurumuna şikayet edelim. Ben araştıracağım eğer şikayet sayfası varsa edelim. Bankalari BDDK denetliyor hataları varsa o ceza kesiyor. Şikâyet sayfası varsa herkes şikayet etsin.
    İş bankasının yapacağı en iyi şey İlk tavandan itibaren tüm tavanlara bizim içib alış yazmak olur. Talep formunu doldurarak talimat veren kaç müşterisi varsa 167 lottan hepsine dağıtım yapana kadar tavana alış yazabilir. Diyelim ki 3000 kişi bu şekilde talimat verdi, eğer 2. Tavanda bu 3000x167 lot hisseyi tamamlarsa iş bankasının maksimum zararı 240 bin lira olur ki bu da iş bankası için çerez demektir. Kocaman iş bankası talep sırasına banka adına alış girerek ilk sıraya yerleşemiyorsa da vu bankanın problemi, alem küçük itibar büyüktür iş bankası ona göre. Yap krallığını güldür yüzümüzü.

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    İş bankasının yapacağı en iyi şey İlk tavandan itibaren tüm tavanlara bizim içib alış yazmak olur. Talep formunu doldurarak talimat veren kaç müşterisi varsa 167 lottan hepsine dağıtım yapana kadar tavana alış yazabilir. Diyelim ki 3000 kişi bu şekilde talimat verdi, eğer 2. Tavanda bu 3000x167 lot hisseyi tamamlarsa iş bankasının maksimum zararı 240 bin lira olur ki bu da iş bankası için çerez demektir. Kocaman iş bankası talep sırasına banka adına alış girerek ilk sıraya yerleşemiyorsa da vu bankanın problemi, alem küçük itibar büyüktür iş bankası ona göre. Yap krallığını güldür yüzümüzü.
    Hayal kuruyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

4. Suan hisse yeni ve kimse de hisse yok sadece patronda hisse var.Bende patronun 4 50erden satis yapacağını düşünüyorum.Oraya kadar kimse hisse bulamaz.Aynisi bayrak tabanda oldu.patron 6 lardan metro yatirim aracigili ile 2.3 milyin lot satis yapti.Tahta yapıcı o lotlarla tahtayı ele aldı.Patron satis yapmazsa 167 lot la tahta ele geciremz spek.Bunlar kendi düşüncem ytd

5. İş bankası da yatırımcılarına hisse dağıtsaymış 147 lot yerine 100 lot ancak gelirmiş demek ki. Halka arzların gerçekten heyecanı kalmadı, 122 bin kişilik halka arz mı olur, daha büyük hacimli hisselerin arz edilmesi şart..

6. Is bankasından ben aldim.alamayanlarin durumuna gelince ya geç talimat vermişler ya da banka personeli unutmustur

çare mkk sicil kaydı başına pay vermek...

isteseler yaparlar...

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Yazilanlara şöyle bir bakıyorum.Şubeye gidip baş vuranlar , Müşteri temsilcisine telefon açanlar :
    Arkadaşlar galiba teknoloji fakiri Vakif,Ziraat,Halk yatırım da dahi (bunlar devlet bankasının kurumları)
    internet şubesinden ister mobil ister pc den kendiniz diger hisseleri alır gibi talepte bulunuyorsunuz. ve aynı gün saat 14:00 den
    sonra aldıgınız hisse ve kalan tutar hesabınıza geçiyor.

Sayfa 29/111 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •