Sayfa 42/111 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 329 - 336 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Bayrk'ta yanlış hatırlamıyorsam 6 ya da 7. tavanda açığa satış, kredili işlem yasağı, brüt takas ve emir iptali yasağı gelmişti. Tabi bu yasak süresince malı toplayan büyükbaşlar 4 tavan daha hisseyi götürmüştü. Merak ettiğim şey aralıksız 15-20 tavan gidersek SPK bu hisseye ne müdahaleler yapabilir? Aslında marj eski düzene göre %20 olarak devam etseydi henüz 2.tavanda bile olmayacaktık. Düşerken korumayan SPK hisse yükselirken ayağımıza taş koyar mı bilemedim.
    Bence hiç geç kalmaz anın da tepesine biner kağıdın. Bırak işte yükselirken gitsin gidebildiği yere kadar zaten kendisi düzeltme yapacak illaki. Sen düşerken yatırımcı koru sende bunu bekliyoruz SPK!!!

2.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Üç gün oldu. Herhangi bir dönüş olmadı.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeşim iş bankasından dönüş oldumu. Birde iş bankasından bazı arkadaşlara hisse vereceklerdi verdiler mi lotlari.

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Kardeşim iş bankasından dönüş oldumu. Birde iş bankasından bazı arkadaşlara hisse vereceklerdi verdiler mi lotlari.
    Beni aramislardi. Ama daha hesaba hisse gecmedi. Cunku is bankasi hisse alamadi. Muhtemelen tavan serisi bozuldugunda is bankasi aldigi hisseleri hesaplara virman yapacak.
    Ayni zamanda esimin hesabindanda halka arza katilmistim. Bankadan beni arayip bilgi verdikten sonra esimin adina da sikayette bulundum ama ona da donus yapmadi halen banka.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Bayrak 7. Gün ilave paylar satıldı daha çok erken muhtemel Perşembe olur
     Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Yarın hissenin değeri arz fiyatından %25 yukarıya çıkıyor ve böylece patronun 4.5 milyon lotu satılabilir hale geliyor. Bakalım patronumuz aç gözülük yapıp malı diğer tavanlara mı saklayacak yoksa rajona uyup yarın verecek mi
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bayrak 7. Gün ilave paylar satıldı daha çok erken muhtemel Perşembe olur

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Gunluk sirada bekleyen yaklasik 60milyon lot varken patronun satacagi 4,5milyon lot pek bisey degistirmez diye dusunuyorum?

Pardon yanlis alinti yaptim

7. Millet 500 liralık hissenin peşine düşmüş satıyorlar ya gerçekten ilginç. Bırakıp satmasalar ve her 167 lot pay sahibi olanlar tavana 167 lot alış girse yeni bi kent olur

8. Bayrak 7. gün değil 4. işlem günü yaptı ek satışı.Ardyz ise 3. günü yaptı.Ama ardyz yapıldığında günlük %20 marj vardı. Bunda bakalım nerede yapacak.Bence bu hafta da kapalı gişe önümüzdeki hafta ortasına kadar hatta, sonra da gidişat şekillenir.Ama bakalım 4,5 milyonu patron ne zaman salacak piyasaya.YTD.

Sayfa 42/111 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •