Special Days Image
Sayfa 93/111 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 737 - 744 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ilgice Yazıyı Oku
    Bu hisseyi ilk aldığım gün rüyamda çok güzel şeyler görmüştüm sabret bekle dediler bana ama ben sabredemedim ve satıp başka hisselerde parayı yüzde 50 artırdım fade hala aynı yerde duruyor ama sonra diğer hisselerin 1/3 ünü satıp fade aldım bu kez ellemeyeceğim nedense orda çok acaip birşeyler olacak sanki öyle his geliyor bana öyle ne biliyim10 katı falan da değil belki daha fazla, bu rüyayı birine sordum o da rüyaların çıkması bazen 1-2 yılı bulur dedi, sizce 1-2 yıl sonra ne gibi gelişmeler olabilir?
    biz çbs printaş zedelere 7 senedir rüya görüyoruz lakin hiç biri gerçek olmadı.biz artık yorgana iyi sarılmayıp bir tarafımız açık kaldığı kanaatine vardık.umarım senin rüyan bizimkine benzemez rüyaların gerçek olur..bol şanş yatırım tavsiyesi değil tamamen rüya tecrübesi...

Alıntı Originally Posted by ilgice Yazıyı Oku
    Bu hisseyi ilk aldığım gün rüyamda çok güzel şeyler görmüştüm sabret bekle dediler bana ama ben sabredemedim ve satıp başka hisselerde parayı yüzde 50 artırdım fade hala aynı yerde duruyor ama sonra diğer hisselerin 1/3 ünü satıp fade aldım bu kez ellemeyeceğim nedense orda çok acaip birşeyler olacak sanki öyle his geliyor bana öyle ne biliyim10 katı falan da değil belki daha fazla, bu rüyayı birine sordum o da rüyaların çıkması bazen 1-2 yılı bulur dedi, sizce 1-2 yıl sonra ne gibi gelişmeler olabilir?
    Böyle rüya görülmez, bu rüya değil düpedüz hayal..
    Zaman bendedir ve mekan bana emanettir..

FADE günlük (KRVGD alamayan FADE alacak!)

üç aylık takas

7. Fade gıda biraz aldım

8. hergün eksi olurmu bir kağıt,ayıp denen birşey var...ya in yada çık,hergün azar azar eksi,gerizekalı.

Sayfa 93/111 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •