Sayfa 37/111 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 289 - 296 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

167 lotu satsam noolacak satmasam ne

taban olsa ne olacak tavan olsa ne !!???

yatırım tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Muhtemelen is bankasi kendi uzerinden halka arz yapan hesap sayisini 166 ile carpip hergun alim icin siraya girecek. Ne zaman bu hisseleri banka kendine alabilirse. Arz talebinde bulunanlara 2,40₺ fiyattan hesaplara virman yapacak. Cunku hisseler bir kac gun icerisinde hesabiniza gecer dediler.

Benim mantigin bu sekilde. Baska bi mantik bulamiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende iş bankasının mağduru olarak verin benim 167 lotumu diye başvuruda bulundum bakalım ne cevap verecekler m

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu sefer tvan ne zaman bozacak onu bekleyeceğim.. 20 tavan olsa bile kesinlikle bozmadan satmayı düşünüyorum.. Ha tavan bozulur ondan sonra o anki ortama göre karar veririm..
    Topu topu 167 lot sıfırlasa bile 400 TL. Gider..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu sefer bayrk'ta olduğu gibi felaket tellalığı yapan yok ama herkes hissesine sahip çıksın. Borsanın %5 düştüğü tüm hisselerin taban olduğu yerde tavan tavan gidiyoruz, biz ne kadar sıkı olursak o kadar devam ederiz.

5.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Bu sefer bayrk'ta olduğu gibi felaket tellalığı yapan yok ama herkes hissesine sahip çıksın. Borsanın %5 düştüğü tüm hisselerin taban olduğu yerde tavan tavan gidiyoruz, biz ne kadar sıkı olursak o kadar devam ederiz.
    Kendi adıma 167 lotumu unuttum istedigi yere gitsin bir aylık doğalgaz faturası daha fazla geliyor bakalım 8-10 sene sonra ne olacak 400 liram

6.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Bende iş bankasının mağduru olarak verin benim 167 lotumu diye başvuruda bulundum bakalım ne cevap verecekler m

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne zaman başvurdun ve cevap geldimi.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

7. Info dayamış alıyor,kimseye vermıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Tavanda bekleyen.

Sayfa 37/111 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •