Sayfa 61/111 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 481 - 488 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

Hadef 2milyon 750 bin lot kayıt adına almış ne zaman satar.

2. Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş. (FADE) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle FADE payında mevcut "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" ve "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımının ve Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" önleyici tedbirlerine ilave olarak 18/08/2020 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Brüt Takas" ve "Tek Fiyat İşlem Yöntemi" önleyici tedbirleri uygulanacaktır. (Tedbir kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı Borsamız duyurusunda yer almaktadır).
    Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 17/09/2020'dir.

3. Yarın korkup satan tatacak hatta buna bağlı işlem patlaması bile olacaktır, hadi hayırlı olsun inşallah
    Bürüt takas cuma gelir diye düşünüyordum ama yine ters köşe olduk)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Yarın korkup satan tatacak hatta buna bağlı işlem patlaması bile olacaktır, hadi hayırlı olsun inşallah
    Bürüt takas cuma gelir diye düşünüyordum ama yine ters köşe olduk)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    167 lotun neyinden korkacağız kardeşim.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

5.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş. (FADE) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle FADE payında mevcut "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" ve "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımının ve Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" önleyici tedbirlerine ilave olarak 18/08/2020 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Brüt Takas" ve "Tek Fiyat İşlem Yöntemi" önleyici tedbirleri uygulanacaktır. (Tedbir kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı Borsamız duyurusunda yer almaktadır).
    Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 17/09/2020'dir.
    Bence bu tedbirler güzel. Ky.leri azda olsa koruyucu tedbirler...
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

6. Sabah ola hayrola, hiç olmadı portföyün 1/3 ü olan 167 lotu belki elden çıkarırım, tabiki tavandan������

7. brüt takas tamam da ^ tek fiyat işlem yöntemi^ ne dir yaaa

8. zaten tavan fiyattan işlem görüyordu. bir etkisi olmaz bence hisseye.
     Alıntı Originally Posted by ceki27 Yazıyı Oku
    brüt takas tamam da ^ tek fiyat işlem yöntemi^ ne dir yaaa
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 61/111 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •