Sayfa 4/111 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 25 - 32 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Hadi araştırma yapanları bekliyorum eleştiri yapın da az eğleneyim yine :D

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    metro ve gedik yok
    sayın Hayek,
    sizi ardyz ve bayrak hisselerinde de görmüştüm,
    oldukça tecrübeli olduğunuza da eminim.
    metro ve gedik yok dediniz bunu olumsuz olarak algıladım açıkçası çünkü diğer iki senette de onlar vardı ve hisse yükselişleri ortada. özellik ile bayrak bana göre oldukça yüksek fiyat fiyattan açılmasına rağmen yine de bayağı yükseldi
    bu hisse fiyat olarak fena durmuyor gibi ama dediğiniz gibi metro yerine info var?

Oyak yatırım fade. He adı altında emir girişi açmış. 2.68 taban fiyat alış3. 05 satış 3.06 olarak belirtmiş. 2.70 olarak emir verdim. İptal edilesiye kadar geçerlidir diyor. Bilginize umarım doğru emirdir.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mavi007 Yazıyı Oku
    Oyak yatırım fade. He adı altında emir girişi açmış. 2.68 taban fiyat alış3. 05 satış 3.06 olarak belirtmiş. 2.70 olarak emir verdim. İptal edilesiye kadar geçerlidir diyor. Bilginize umarım doğru emirdir.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Halka arz fiyatı 2.40. 2.70’e neden emir girdiniz ?

5.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Halka arz fiyatı 2.40. 2.70’e neden emir girdiniz ?
    daha halka arz olmadıki.çarşamba olacak.bence yanlış bir hisseye alış girmişsiniz.yada ben bilmiyor.

6. bayrk alacaktım arzdan olumsuz konuşanlar yüzünden almadım.günlerce tavan gitti.bilgilerinize.

Alıntı Originally Posted by denklem Yazıyı Oku
    bayrk alacaktım arzdan olumsuz konuşanlar yüzünden almadım.günlerce tavan gitti.bilgilerinize.
    almadim derken !!???

şaka yapiyorsunuz !

yani olumsuz konusanları dinlemeyip mesela bir 10.000 lot almak isteseydiniz alacakmiydiniz ???

neyse

bayrak gibi yine 5 para etmez bir sirketi daha halka arz ediyorlar. demekki artik boyle !??? papil ardyz derken bayrakta epey dusurmuslerdi verilen hisse adedini ! herkes kucuk lotlar halinde en az 6-7 aracidan alis girmesi daha cok hisse almak isteyenler icin klasik bir yontem ! bilmeyenler icin yaziyorum

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    almadim derken !!???

şaka yapiyorsunuz !

yani olumsuz konusanları dinlemeyip mesela bir 10.000 lot almak isteseydiniz alacakmiydiniz ???

neyse

bayrak gibi yine 5 para etmez bir sirketi daha halka arz ediyorlar. demekki artik boyle !??? papil ardyz derken bayrakta epey dusurmuslerdi verilen hisse adedini ! herkes kucuk lotlar halinde en az 6-7 aracidan alis girmesi daha cok hisse almak isteyenler icin klasik bir yontem ! bilmeyenler icin yaziyorum
    Sayın hayek İnfo yatırımın youtube kanalında paylaştığı videoda 16:20'de bir açıklama var. Sanki bu açıklamaya göre farklı hesaplardan talep yapmak anlamsız şeklinde anlıyorum ben, yanılıyor muyum? Lütfen yanlış biliyorsam düzeltiniz.

https://youtu.be/ii-_o3ke4TQ?t=980

Sayfa 4/111 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •