Sayfa 44/111 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 345 - 352 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ceki27 Yazıyı Oku
    alanlar nasıl alıyor..
    Alanlar ilk sıraya girmek için özel emir veriyor. Bu özel emir için de aracı kuruma her ay belirli bir ücret ödüyorlar. Dikkat ettiyseniz sadece info, piramit ve qnb alabiliyor.

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Alanlar ilk sıraya girmek için özel emir veriyor. Bu özel emir için de aracı kuruma her ay belirli bir ücret ödüyorlar. Dikkat ettiyseniz sadece info, piramit ve qnb alabiliyor.
    Yani bu isi profesyonel olarak oynayanlarin emirleri. Yani bunlar kimilerine gore balina, kimine gore tahtaci, kimine gore aga babalar denilen adamlarin icinde oldugu gruplar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. Bir sirketin tavan tavan gitmesi iyi olduğu manasına gelmez. Burası BIST maalesef. Konkordato ilan etmiş sirketler kaç tavan gitti. Zarar üstüne zarar eden şirketler tavan tavan gitti. Bu bakkal dukkanida gider. Bende de 3 araci kurumdan alınmış lotlar var. Tavan kesene kadar satmam. Tavan kestikten sonra bu hikayesiyle yüzüne de bakmam...
     Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Hani şirket kötüleyen kimse yok mu :D
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Bir sirketin tavan tavan gitmesi iyi olduğu manasına gelmez. Burası BIST maalesef. Konkordato ilan etmiş sirketler kaç tavan gitti. Zarar üstüne zarar eden şirketler tavan tavan gitti. Bu bakkal dukkanida gider. Bende de 3 araci kurumdan alınmış lotlar var. Tavan kesene kadar satmam. Tavan kestikten sonra bu hikayesiyle yüzüne de bakmam...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bence hikayesi güzel ama görebilene ama dediğiniz gibi uçuk rakamlar olmasın

Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Hani şirket kötüleyen kimse yok mu :D
    sirketin çöp oldugunu net olarak ifade ediyorum ! bayrak taban da ayni durumdaydi ve olmaya da devam

ard ve papilde de arzdaydim ama onlar cop degil gelecegi olan sirketlerdi

bakin bilancoya bist ayarinda bir sirket olmadigi net ve acik ! bu konunun tavan olmasi ile bir alakasi yok

ayrica bir arkadas altta onlar gitti demis ! yok gitmedim ben burdayim 4x167 lotumla !

daha oncede soyledim bu kadar hisseyi satsam ne olur satmasam ne !??

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sirketin çöp oldugunu net olarak ifade ediyorum ! bayrak taban da ayni durumdaydi ve olmaya da devam

ard ve papilde de arzdaydim ama onlar cop degil gelecegi olan sirketlerdi

bakin bilancoya bist ayarinda bir sirket olmadigi net ve acik ! bu konunun tavan olmasi ile bir alakasi yok

ayrica bir arkadas altta onlar gitti demis ! yok gitmedim ben burdayim 4x167 lotumla !

daha oncede soyledim bu kadar hisseyi satsam ne olur satmasam ne !??
    arkadasim cop diyosun hemde halka arz da lot almissin
    enteresan insanlar var burda

Alıntı Originally Posted by fusel Yazıyı Oku
    arkadasim cop diyosun hemde halka arz da lot almissin
    enteresan insanlar var burda
    sn. fusel ilginc olan bir durum yok inanin

halka arz konusu farkli bir durum. son donem halka arzlarin getirileri ortada ! bu sebeple akilci olan halka arza katilmaktir !

ben sahsen her halka arza katilidim.

ancak sirket analizi baska birsey ! bir sirketin tavan tavan gitmesi onun degerli bir sirket oldugu anlamina gelmez ! ornegin sportifler , rtalb ve guler yat. holding, taze kuru gida gibi bir cok ornek verilebilir.

bu sirketinde piyasa degerinin surekli artiyor olmasi sirketin ederinin bu oldugu anlamina gelmeyecegi gibi onu degerlide kilmaz.

neyse

biz kazancimiza bakalim 167 lotlarla ne kadar kazanirsak tabi

cokta anlatmaya konusmaya gerek yok bu sebeple bir daha yazmayacagim

yatırım tavsiyesi degildir

8. fade tahmini kaçı görür..sizce kaç

Sayfa 44/111 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz