Sayfa 478/1006 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    camlar shortlanabilirdi aslında...
    yarın duruma bakmak lazım
    ŞİŞE yi şişlemeye başlamışlar. TRKCM da dalarlar birazdan. YTD

2. isc sol şeritte sellektör yakıyor akbanka.

3. Gecen haftaya kadar Pala'nın kırmızıya tahammülü yoktu artık yeşile.

4. TUPRS a bak be...
    80 'lerin üzerine çıkmaya çalışıyor eksi endekste, güler misin ağlar mısın?

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Abi bulaşma şu lanet bankalara çıkmıyorsa çıkmıyordur. Hep zarar ettiriyor. Allahın cezaları milletin parasını ütmek icin borsaya kote olmuşlar sanki. Sen ben vatandaş o hissede olduğu sürece çıkmaz. Bak halkbankasina tamam özel durumu felan varda esas mevzu vatandaşi o bankada yatırıp becerdiler yillardir . al altını dolarını rahat et. Yada sen iyi teknikcisin illa bir şeyler alip satmam gerekiyor diyorsan forexte işlem yap. Bist varyaa hani kumarhaneler içindeki batakhaneler olurya bitirdim tiplerin olduğu öyle bir yer. Kazansanda doverek parayi elinden geri alirlar.
    bu bankaların patronları falan toplamıyor mu yaw bu hisseleri?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Abi bulaşma şu lanet bankalara çıkmıyorsa çıkmıyordur. Hep zarar ettiriyor. Allahın cezaları milletin parasını ütmek icin borsaya kote olmuşlar sanki. Sen ben vatandaş o hissede olduğu sürece çıkmaz. Bak halkbankasina tamam özel durumu felan varda esas mevzu vatandaşi o bankada yatırıp becerdiler yillardir . al altını dolarını rahat et. Yada sen iyi teknikcisin illa bir şeyler alip satmam gerekiyor diyorsan forexte işlem yap. Bist varyaa hani kumarhaneler içindeki batakhaneler olurya bitirdim tiplerin olduğu öyle bir yer. Kazansanda doverek parayi elinden geri alirlar.
    Bataklığa girdik bir kere çıkamıyoruz Dostum. Dibini bulalım dedikçe dip arattılar. Şimdi dolar 7.20 ye bugün çıkar ve bankalar bugün dip yaptıktan sonra çark tersine döner mi yoksa dolar 7.20 yi geçerse bizi gömerler mi. Bunu çözmek gerek.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bataklığa girdik bir kere çıkamıyoruz Dostum. Dibini bulalım dedikçe dip arattılar. Şimdi dolar 7.20 ye bugün çıkar ve bankalar bugün dip yaptıktan sonra çark tersine döner mi yoksa dolar 7.20 yi geçerse bizi gömerler mi. Bunu çözmek gerek.
    7,20 yi bekleme 7,15 üstü zaten yeni zirve getirir bence dxy de destek atarsa 7,20 felan kalmaz . bak euro/tl ye öyle yada böyle yeni zirveyi tazeledi. faiz artırmadan bu iş çözülmez. kurda. faizi artırıncada insaatcılar hoplayacak değişik bir denge var ulkede.
    Yatırım yaparken Roma'nın bir günde kurulmadığını ,trade ederken Hiroşima'nın bir günde yok olduğunu HATIRLA..

8. Alici glmio buraya kadar verenler biz çıktık çıkıyoz dedi.105.800.106..haftal8k kapanış.. kesinlikle stop...normalde olmaz ama dikkat

Sayfa 478/1006 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •