Special Days Image
Sayfa 579/1006 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Muhtemelen borsadaki kişilerin banka kredisi ile iş yaptığını tespit ettiler. Tekaüt sandığı, geri alım programı, birleşme hikayesi filan dinlemeden satışlar bunları sıkıştırmak için olabilir.

>>>>>>>>>>>>
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...irilmez/238786

Faizlerdeki düşüşle birlikte borsaya ilgisi artan yerli yatırımcıya tavsiyede bulunan SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu, “Borsa kumarhane değildir. Borç parayla ya da krediyle borsaya girilmez†dedi. Başkan ayrıca, manipülatörlere göz açtırmayacaklarının altını çizdi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Geçen garip bir haber vardı. MASAK Başkanı görevden alınmış ama önceden de aynı görevden alınmış.
    İyice emin olmak için görevden alınmış da olabilir. Kimin ne kadar nesi var bilen bir kurum. Daha önce de oradaki tüm çalışanlar yenilendi diye haber vardı.

Spekülasyon yapan paralı kişilerin yurt dışından iş çevirmesi ve faizlerin arada patlaması normal bir durum. Olan yerdeki çimenlere oluyor.

>>>>>
    https://www.birgun.net/haber/gecen-y...-alindi-310792

Geçen yıl görevden alınan Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanı Osman Dereli bugün yeniden görevden alındı. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle başka görevden almalar ve atamalar da yapıldı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Cool

Borsa gündemde bi haber borsa çöktü diye ............... haber önemli değil de yorumlara baktım hepimiz biliyoruz borsa çöktü ama yorumlardan birini beğendim ...... gerçekten Türk insanı zeki belki saf gibi görünüyor olabiliriz ama gerçekten zeki insanlarımız var.Linki de atıyorum yorumuda.

Yorum şu şekilde .....................''misafir06 Ağustos 2020 18:52

borsa istanbul da ibadete açılsın''

https://www.borsagundem.com/haber/do...apandi/1510272
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Mantık olarak 106 bin bile kırılmamalıydı ama pala artık teknik patlatma delisi oldu. Yarın düşüşlede açılsa bulacağı dipten sağlam tepmeli 106-107 ye dönmeli, yoksa işin .oku çıkacak
     Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    En para ihtiyaç kredisi 0,89 dan 1*19 a kadar çıktı.

Halkbank hızlı kredi 1,01 den 1*21 e çıktı.

Ziraat digital kredi 0,92 den 1*12 ye çıktı.

Akbank direkt kredi 0,95 ten 1*20 ye çıktı.

Bunlar kredi kullandigim bankalar.

Bir de ing var. Her seferinde kredi kullanmak ister misiniz deyip reddeden. O yüzden faiz oranlarını göremiyorum. Bilmem ne oranlarından başlayan reklamı zaten hikaye.

Artık kredi ile ekonomi canlandırma olayı bitti.

Zaten canlanmiyor.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen bankalar faiz arttırmış yani ucuz para bitti şimdilik. Bundan sonrada 0.79 lik ihtiyaç kredileri olmaz gibi kamu bankalarında arttırmış 0.92 den 1.12 ye falan..

5.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    bi belirsizlik var. 1 aydır ev arıyorum.dün beğendim bi tane sıfır ev, anlaştım bugün kredi başvurusu yapıcaktım,öğleden sonra 3 kamu bankası da 0.87 dedi..(3 bankada da çalışan arkadaşlarım son 1 saatte mail geldiğini söylediler).şansıma sokayım.
    ama bu gece bütün haberler 2.el kredisi yükseldi diyor. sıfır konut faiziyle ilgili bi bilgi geçmiyor. anlamadım bu işi ?
    Sanırım sadece 2.el konut satisinda faiz arttı. Ama sıfır içinde artabilir. Ev ihtiyaç ise alınabilir ama yatirimlik zor fiyatları kredi ucuz diye şisirdiler. Araba da ev de ne alınır ne satılır şu zamanda galericiler bile sattığımızın altına yeni araba alamiyoruz diye satmiyo..

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen garip bir haber vardı. MASAK Başkanı görevden alınmış ama önceden de aynı görevden alınmış.

Spekülasyon yapan paralı kişilerin yurt dışından iş çevirmesi ve faizlerin arada patlaması normal bir durum.

>>>>>
    .
    Spekülasyon yapanların değil,
    Politikacıların, çocuklarının ve yandaş işadamlarının yurt dışı transferlerini en iyi bilen insanlar, masakçılar..

Bi konuşsalar...!

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen garip bir haber vardı. MASAK Başkanı görevden alınmış ama önceden de aynı görevden alınmış.
    İyice emin olmak için görevden alınmış da olabilir. Kimin ne kadar nesi var bilen bir kurum. Daha önce de oradaki tüm çalışanlar yenilendi diye haber vardı.

Spekülasyon yapan paralı kişilerin yurt dışından iş çevirmesi ve faizlerin arada patlaması normal bir durum. Olan yerdeki çimenlere oluyor.

>>>>>

Geçen yıl görevden alınan Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanı Osman Dereli bugün yeniden görevden alındı. Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle başka görevden almalar ve atamalar da yapıldı.
    O alınmıştı ama kararnamesi yayınlanmamıştı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Spekülasyon yapanların değil,
    Politikacıların, çocuklarının ve yandaş işadamlarının yurt dışı transferlerini en iyi bilen insanlar, masakçılar..

Bi konuşsalar...!

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    görevden aldıkları adam salağın teki o kademelerde fetöcülükle gelen bi adam yalakalıkla yerini korumaya çalışıyordu. Tanısanız ne demek istediğimi anlardınuz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 579/1006 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •