Sayfa 150/1006 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Yaw bozkurt sen atlayinca ufak birşey arkandan bende atladım.

Vay arkadaş atlar atlamaz timsah ağzını açtı nehiri gecemicez galiba.

Stop ta yapamadim.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Baskan napim ya, mal ucuz olunca dayanamıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Dow kırılımda üst tarafta duramamış aşağı sarkmış. Çarşamba perşembe cuması var. Aylıkta bollinger 25.940 civarındaydı. Yani daralan üçgen aşağı kırılırsa yine aylık bollingere kadar düşebilir.
    Bizim yarın tepki vererek mal almadan 116 bin üstünde açılmamız gerekiyordu. Çünkü eğer düşüş devam edecekse bugün stoplayanlara ahada düşmüyor yükseliyor dedirtip malı geri verip sonra tekrar öpmeliler.
    Gerçi pala her sert düşüşte batıyoz dedikçe aldı 120 bine götürdü. Bu düşüşte ise ilk defa 21 günlük ortalama altında kapanış oldu.
    Pala sana tekniği gösteriyor ama döve döve tekniğe uymana izin vermiyor.
    Endeks yükselirken bankalar yükselmiyor bu borsanın düşmesi gerekir dedirttiler. Şimdi de bankalar yükselmedi ki daha ne kadar düşecek dedirtip beyin yakıyorlar.
    Baksanıza garan ikinci 82 bin endeksteki 7.47 seviyesinin altına gelmiş. Komik işler...
    Endeks de sanmıyorum ama yeni bir dip gelirse ne kadar gözaltı pazarı hissesi varsa her birinden alacağım.
    Hem daha kolay. Teknik grafik falan da bakmam tüm gün.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    New York borsası kapanışında*Dow Jones endeksi 200 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,77 azalışla 26.379,28 puana geriledi.

S&P 500 endeksi yüzde 0,63 kayıpla 3.218,97 puana ve Nasd** endeksi yüzde 1,27 azalışla 10.402,09 puana düştü.

Endekslerdeki negatif seyirde, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınının neden olduğu belirsizlik ve salgınla mücadele kapsamında hayata geçirilmesi planlanan 1 trilyon dolarlık yeni teşvik paketine ilişkin Cumhuriyetçiler ile Demokratlar arasında devam eden görüşmeler etkili oldu.

ABD Merkez Bankası (Fed), Kovid-19 salgınının ekonomik etkilerine karşı uygulamaya koyduğu kredi programlarının süresini de 31 Aralık'a kadar uzattığını duyurdu.

Analistler, piyasaların, Fed'in çarşamba günü sona erecek Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısında alınacak kararları takip ettiğini bildirdi.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dolar/TL uzun süre 6,85 civarında yatay seyrettikten sonra iki gündür 6,98'i gören sert hareketler kaydetti. Bloomberg, kuru frenlemek için kamu bankalarının yaklaşık 2 milyar dolar sattığını aktardı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Bakkallarda malı vermek için bilançoları mı bekliyordu...

Bizim Mağazaları, yılın ikinci çeyreğinde 7.4 milyon lira net kar açıkladı. Şirketin yılın ilk altı ayındaki toplam net karı ise 11.2 milyon liraya ulaştı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Endeks de sanmıyorum ama yeni bir dip gelirse ne kadar gözaltı pazarı hissesi varsa her birinden alacağım.
    Hem daha kolay. Teknik grafik falan da bakmam tüm gün.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİDİR.
    Bende akıl kalmadı.
    80-90 binde bu ortamda borsa nasıl yükselir 70 binlere inmeli dedirttiler.
    100-104-106 binde 92-93 bine düşmeli dedirttiler.
    112-113 binde 104-106 bine düşmesi lazım dedik.
    116-117 binde 110 bine düzeltme olmalı diyorduk.
    120 bine geldi endeksten sıfır atılacak tamam artık ilaç bulunacak abd dünyayı paraya boğacak artık 135 -150 bine gitmeli demeye başladık
    Şimdi düşmeye başlayınca da, düşecek ne var, neden düşüyor, haber mi var demeye başladık.
    Gerçekten yok böyle bişey...

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yapmışken yoncayıda 7.40 altı yapsak
    Dur yaw zaten girdi 9 kademe.

8. AKBNK şube kapatıp personel azlatmış.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 150/1006 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •