Sayfa 244/1006 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Viop - XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    geçende bahsetmiştim banka hesap kapatma diye

bugün yaşadıklarımı anlatayım.

garan kapatıyorum enpara açtım.

bugün enpara üzerinden havale yaptım beni aradılar işlem sizemi ait diye. teyit ettiler.

sonrasında enpara hesabıma para gönderdim hemen hesaba geçti.

garana ise gönderdiğim para hala geçmedi.

ayrıca dün akşam avans hesabı kapatmak istedim benden ücret talep etti.

kısacası

hizmet sıfır onuda geçtim resmen paranızın üstüne konuyorlar.

ilgi yok anladım ama paramı vermemek ne demek avukatımı aradım blokeli hesap için dava açalım diye gerek yok dedi onlar işlerini gayet iyi biliyor strese girmeye gerek yok eninde sonunda alırsınız paranızı dedi.

sonuç

bu garan sittin sene belini doğrultamayacak sıradan bir müşteriye bile nasıl davranıyor ve 19 yıllık bir müşteriye.
    avans hesabı dediğin KMH hesap oluyor yani faiz işleyen bir hesap. bu hesap eksiye düştükte faiz işler.
    eğer sen KMH hesabı kullandıysan tabi otomatikman faiz oluşacaktır ama bankanın direk neden ücret talep ettiğini anlamadım o enteresan.
    sen avans hesaba para yatırdığından sistem zaten anında eksiden artıya döner ve faiz tahakkukunu da ay sonunda yapar.

bende 20 yıldan fazladır garanti bnk kullanırım çok memnunum aslında bu bankadan.
    misal çok eski müşteri olduğumdan benden neredeyse 15 yıl oldu hiç masraf almıyorlar EFT havale masrafı filan gibi.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

2. Temmuz ayinda bist goplara gore %15 geride kalmis
    Yılbaşından beri %30 civari 7 yildir geri kalisini hesaplayamadim

3. Bu Ttkom düşüşlerde koştura koştura önden gidiyor anlayamadım. Bilanço mu kötü gelicek acaba.

tweeter kapanabilir. - temsilci bulundurmayı reddettiler.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Temmuz ayinda bist goplara gore %15 geride kalmis
    Yılbaşından beri %30 civari 7 yildir geri kalisini hesaplayamadim
    Bu ve MB-Bankaların açık durumu yüzünden, hala ekonomi çoh iyi çoh diyenin ağzına kürekle vurasım geliyor.

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    avans hesabı dediğin KMH hesap oluyor yani faiz işleyen bir hesap. bu hesap eksiye düştükte faiz işler.
    eğer sen KMH hesabı kullandıysan tabi otomatikman faiz oluşacaktır ama bankanın direk neden ücret talep ettiğini anlamadım o enteresan.
    sen avans hesaba para yatırdığından sistem zaten anında eksiden artıya döner ve faiz tahakkukunu da ay sonunda yapar.

bende 20 yıldan fazladır garanti bnk kullanırım çok memnunum aslında bu bankadan.
    misal çok eski müşteri olduğumdan benden neredeyse 15 yıl oldu hiç masraf almıyorlar EFT havale masrafı filan gibi.
    avans hesap kullanmadım kullanmıyorum işleyişinide biliyorum. fakat kapatmak isteyin mobil şubeden sizdende aynısını istiyor hatta tahsil ediyor bile ve en yakın şubeye gidin diyor birde. hepsi hikaye yalan dolandırıcı bunlar.

havale eft almıyor diyorsanız o konu ayrı belki işleminiz yada bakiyeniz yada anlaşmanız farklıdır. ama alıyorlar sadece pandemi döneminde 1 ay zorunlu almadılar.

bence haklarını kaybettiler. çokta umurlarında değilim lakin benimde umurumda değiller artık. canları cehenneme

nasıl borsada millete kan kusturuyorlar ise normal hayatta da aynısı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku
    Fakat üzerine atmayadabilir bu durumda hedefi neresi olur?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.260 seviyesi önemli destek. bu seviyeye doğru salınma olsa bile aşağısına kırmaması lazım.
    yani 1.301 üstüne atamıyorsa da 1.260 seviyesini aşağı kırmaması lazım.
    yani eski rakamlarla 130.100 üstü ya da 126.000 aşağısı
    şuan için endexin bence en önemli iki seviyesi.
    aradaki 4.000 puanlık (yeni deyişle 40 puan) band zig zig bölgesi olur. ne shortluk olur nede longluk..
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

127.300 short mu? LONG mu?

Sayfa 244/1006 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •