Sayfa 317/1006 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Aslında bi akım oluşturmak çok zekice
    İnsanlar standart inanç yada siyaset konuşma sevmiyorlar dünyada bizden ayrı gayri olanlar
    Picasso nesneleri matematik objelere dönüştürüp bezedi Gaudi Barselona binalarında bunun tam tersini uyguladı
    Bi ekipte uzaylı gibi tarlaları biciyo işte
    Çocukça kısır dönguye dönüşen şeyleri tartışmaya kıyas çok daha güzel sanatsal en azından
    Değişmeyen tek şey değişim deniyor. Sistem bir yerde tıkanıyor ve ona muhalefet bir şey illa er geç ortaya çıkıyor.
    Sanat değişime en müsait alan. Orada sık sık yeni akımlar olması normal.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Yav ne tarafsızı en az 5 yıldır. Dönem dönem gelir kafa ütüler. Anlattıkları muhabbetler kahvelerde sık konuşulur. Hiç unutmam 4 yıl önce Irak kuzeyi bize bağlanacaktı. O dönem hangi muhabbet dönüyorsa o toprak bizim olacak muhabbeti vardır. Aslında gerçek olan kıç kadar bir ülkenin bizi ordan oraya yönlendirmesi başka bir şey değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,434
    Taraf olmayan bertaraf olur .kim demişti.?
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    yazdıklarınla kendini net belli ediyorsun.. seviye yerlerde.. tarafsızmış!! pehhh.....komedi..

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Taraf olamayan bertaraf olur .kim demişti.?
    Lunar nerede pek göremiyorum batıçim topiğin de?
    Sen hala hissedemisin?
    Bakıyorum da forumda yanlış yatırım yapan kimi uyardıysam bana düşman oluyor.
    Nasıl bi psikoloji araştırmak lazım.

YTD

Şubat ayı paylaşımım ve martta benzer yazılarım var.
    Herkes satarken ben mal alıyordum,herkes alırken ben mal satıyordum ve burada paylaşıyordum,daha ne yapayım?
    Geçmişler olsun.

YTD

6. https://www.borsagundem.com/haber/ru...mlandi/1509387

Aşı sonuçları her ülkeden yavaş yavaş gelmeye başladı.Umarız bir an önce şu pandemiyi atlatırız.Güzel bayramlar.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,434
    Sen uçmuşsun ne oldum delisi olmuşsun eskilerin tabiri ile buldumcuk olmuşsun. Benim gönderilerimi alıntı yapma hadiiiii selametle
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Lunar nerede pek göremiyorum batıçim topiğin de?
    Sen hala hissedemisin?
    Bakıyorum da forumda yanlış yatırım yapan kimi uyardıysam bana düşman oluyor.
    Nasıl bi psikoloji araştırmak lazım.

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    anne babaların çalışması için çocukların okula gitmesi gerekiyor. Aksi takdirde çocuklara kim bakacak sorusu ortaya çıkıyor.
    3 ay yaz tatilinde anne babalar çalışmayı bırakmadığına göre o zamanlar kim bakıyorsa o bakacak...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 317/1006 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •