Sayfa 4/1006 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Diğer başlıkları büyük açabilenler efsunlu ozaman.
    tahminimce cep telefonundan açtı topici.

caps lock a basmaya üşendi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Daha once haftaya sert hareket beklemedigimi yazmıştım ancak Viop kontratlarının yükselmesi, bayram icin nakit ihtiyacı gibi nedenlerle pazartesi günü bir miktar pozisyon kapama olabilir.

3. Şu maskelerin desenlisi vs çıkmasını beklerim. Düz beyazlar 1 TL diğerleri serbest fiyat şeklinde. Şirketler de logolu basabilir mesela ama cesaret eden azdır.

Geçen acaba renkli kefen olabiliyor mu diye baktım bir kısıtlama yokmuş. Yani hayattayken renkli hatta güzel desenli kefen alınabilir. En azından ölüm konusuna yabancılaşma ve sadece başkaları öldüğünde hatırlama olayının önüne geçilir.

Şu adam ünlülerin mezarlıklarını çekmiş youtube'a koymuş, hızlı hızlı baktım, toplu ruhuna fatiha gönderdim, bir ara ben de gezeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=jm3b...ZkozuIDa-L8rCw
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Diğer başlıkları büyük açabilenler efsunlu ozaman.
    bi terslik oldu çözemedim ama çözerler ben öyle efsuna üfürüğe püfürüğe inanmam ya benden ya sistemden kaynaklı bi hata olmuştur diyelim ne işimiz var efsunla saçma sapan inaçlarla
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Şu maskelerin desenlisi vs çıkmasını beklerim. Düz beyazlar 1 TL diğerleri serbest fiyat şeklinde. Şirketler de logolu basabilir mesela ama cesaret eden azdır.

Geçen acaba renkli kefen olabiliyor mu diye baktım bir kısıtlama yokmuş. Yani hayattayken renkli hatta güzel desenli kefen alınabilir. En azından ölüm konusuna yabancılaşma ve sadece başkaları öldüğünde hatırlama olayının önüne geçilir.

Şu adam ünlülerin mezarlıklarını çekmiş youtube'a koymuş, hızlı hızlı baktım, toplu ruhuna fatiha gönderdim, bir ara ben de gezeceğim.

var zaten maske her türlü desen renk instada dolu abi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Şu maskelerin desenlisi vs çıkmasını beklerim. Düz beyazlar 1 TL diğerleri serbest fiyat şeklinde. Şirketler de logolu basabilir mesela ama cesaret eden azdır.

her çeşit maske va rpiyasada şu ana kadar gördüğüm en yüksek maske fiyatı 1.600 tl civarı idi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    her çeşit maske va rpiyasada şu ana kadar gördüğüm en yüksek maske fiyatı 1.600 tl civarı idi
    Dün avrupalı liderlerin görüntüsü vardı havalı olmuş bazıları ama yandan domuza benzetim Allah afftesin, şık güzel maskeler olabilir.

Genelde insanlar takım tutuyor takımlar başlatabilir. Ben ölüp gideceğim hala takım tutamadım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Dün avrupalı liderlerin görüntüsü vardı havalı olmuş bazıları ama yandan domuza benzetim Allah afftesin, şık güzel maskeler olabilir.

Genelde insanlar takım tutuyor takımlar başlatabilir. Ben ölüp gideceğim hala takım tutamadım.
    tüm takımların maskesi var yaklaşık 60 tl civarı
    geriden takip ediyon amske piyasasını
    1.600 dediğim maskede 1.650 tl imiş
    https://www.haberler.com/sunucu-asli...428191-haberi/

Sayfa 4/1006 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •