Sayfa 488/1006 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ENDEKS_ yeni satış dalgasına neden olacak destek kırıldı...

GARAN_ yeni satış dalgasına neden olacak destek kırıldı...

ama bunu direktmi yapacaklar yoksa döndürüp dolaştıracaklarmı? bunu bilemeyiz direksiyon adamların elinde çünkü.

inanın olumlu bişeyler yazmak isterdim ama maalesef benim pencereden manzara böyle görünüyor. tek temennim biraz dönderip dolaştırmaları. ama şöyle bir durum var. biliyosunuz benim varant avantajım var. oda IZITB endeks satış varantı 0.20 direnci vardı orasını geçemedi. geçebilseydi piyasayı küllüm edecekti.. inşallah geçemez. IZITB direnç 0.20 bu bile göz ucuyla takip edilebilir buda işaret verir çünkü.. herkese bol şanslar
    herşeye rağmen ben GARAN 6.64 VE 6.54 piyasayı ayakta tutabilecek diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    anlaşılan borsaya yeni gelen yatırımcıların kaldıraç-kredi etkisiyle çöküyoruz
    Şimdi bu bakımdan bakınca birkaç problem var:

1) Yeni gelen yatırımcı kardeşlerimiz STOPLOSS ya bilmiyor ya da biliyor ise bile uygulayacak psikolojik güçleri ve tecrubeleri bulunmamakta.

2) Borsa düştükçe çok ucuzlamış buradan biraz alayım diyen hafif tecrubeli yatırımcı kardeşler mallanıyor

3) Orta uzun vadede illaki gidecek baba fikri ve düşüncesi hakim

Şimdi kısa vadeye döner isek bu durumda PALA dedem ne yapar sizce?

Şimdi malum VIOP dediğimiz piyasa kısa hatta çok kısa vadeli işlemlerin ağırlıklı döndüğü bir alan...

Bu arada dolar 7,22 olmuş...

Borsayı destekleyen en önemli faktörlerden biri dolar bazında her saniye ucuzluyor oluşumuz der miyiz ?

3. Albayrak : Eylul agustos dan iyi olacak

4.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Tarih yine tekerrür ediyor...2001 Yılında olduğu gibi,olan borsaya yönlendirilen,daha önce borsanın önünden bile geçmemiş 450 bin amatörün birikimlerinin hiç olmasına neden olacak..
    bilançonun pasifinde bir sürü borç aktifinde 3 5 yol körü ile 2001 yılına döndük mü?
    Yatırım yaparken Roma'nın bir günde kurulmadığını ,trade ederken Hiroşima'nın bir günde yok olduğunu HATIRLA..

5.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Tarih yine tekerrür ediyor...2001 Yılında olduğu gibi,olan borsaya yönlendirilen,daha önce borsanın önünden bile geçmemiş 450 bin amatörün birikimlerinin hiç olmasına neden olacak..
    Çoğu badem spor ve aç gözlü oyuncular değişen bir şey yok 2001 de batanların çoğuda öyle idi.

6. şöyle bir mutluluk resmi koyalım.

Camlara şortlamak çok barizdi bugün. Dün de konusu geçmişti. Aklın yolu bir.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku
    15 dakikada malazgirte gitmişik ötesine de geçmişiz

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Malazgirt yemedi isa nın doğumunu gösterecekler heralde. ytd.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 488/1006 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •