Sayfa 552/1006 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    Ne vicdansuzsiniz yav...longcular 5ayda aldigini 10 günde aldınız...
    short denmesinin bir anlamı var.

tanga deselerdi ne olacaktı
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

saat kaç olmuş herkes burda gece operasyon olacak mı diye bekliyor ellaam
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. 6 bin puan

Şırıltı bana göre net batırma hareketi idi

Çok malda olan insan var

Bugün baya kişi zararına satmış yazılan çizilen okuduğum

bugün endeks opsiyonları kapatma fırsatı vermediler bizde başka yöntemlerle kapamış gibi olduk yukarıda kalan short call opsiyonları.. kotasyon vardı ama IV (implied volatility) değerlerini arttırdılar opsiyonlar epey pahalı kaldı endeksin değerine göre..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Bi gazetede okudum galiba ...... kuyumcunun biri çeyrek altın alabilecek babayiğit kalmadı demiş.Çeyrek altın bile satarken zorlanıyoruz demiş........... Fakat madalyonun öbür yüzü alırkende kendileri almıyor .... Nakit yok ayakları.Dolarda aynı alırsan dolar hemen hazır fahiş fiattan ne kadar istersen.Ama doların var Tl ye çevireceksin klasik yalan nakit yok başka kapıya.....

Bunlar iyi şeyler değil dolardan da altından da hep uzak durmuşumdur.Alırken zarardası zaten satarlar üst fiattan alırlar alt fiattan.Yastık altında bekletecende 3-5 ay aradaki farkı kurtarabilesin.Yahudi oyunları bunlar hiç bulaşmayın ordan gelecek para gelmesin daha iyidir.Birilerini zengin etmekten başka bir şey değil.Hatırlıyorum geçmiş gün akrabaların çocukları evlendi 50 bin tl ye yakın altın toplanmış , ihtiyaçları vardı sattılar 45 bine sattılar aradaki fark cukka......... birileri birilerinin sırtından çok güzel geçiniyor yaşıyor.
    Yok öyle bişey ya bitarafınızdan uydurup durmayın. Burası geneli egitimli insanlar yemezler arkadaşım. Git yiyen forumlara yaz bunları. Ara ara altın döviz alır satarım zarraflardan, bi kere bile adamlar alırken nakit yok demedi. Satarken bazen yüklüyse o kadar atıyorum ata liraysa yok dedi ama 2 saat beklersen getiririm dedi. Dediginizin tersi var yani. Zarrafın en fakiri 10 trilyon sermayesi vardir senin 3 5 altınını mı almicak.adamın işi bu kaldıki. masal anlatmayın burda. Para yok diyen zarraf varsa zaten batmak üzeredir kendi şahsi sebeplerinden, buda istisnaya girer dediginizi yine dogrulamaz.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Toplantı başladımı peki merkez banksının...eskiden merkez başkanı vardı gayet iyiydi sanki..

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    6 bin puan

Şırıltı bana göre net batırma hareketi idi

Çok malda olan insan var

Bugün baya kişi zararına satmış yazılan çizilen okuduğum
    6 günde nerdeyse 20 bin puan.. bugünkü hareket evet batırma hareketi olabilir..ama hemen V tipi hareket bence zor.. ayrıca mesela son 30 gün değerlendirildiğinde hala endeksi %15-20 outperform etmiş hisseler var.. mgros ve arclk primlerinin bir kısmını verdiler ama hala endekse göre primliler.. ne olacağını bilmek zor ama hisseler arası bir dengeleme olacak muhtemelen, bazıları alınırken (görece) bazıları satılacak.. ciddi trade fırsatları çıkabilir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Garanti bankası bedava bence

Daha altı olursa beleş olur DİE düşünüyorum

Kademeli alıcıyım bankalarda
    6.40 ın altı bedava
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 552/1006 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •