Sayfa 589/1006 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Üüüüle olmaz cabuk batarsın baskan borsada işlem gören tüm bankalara üleştirecen parayı, hankisi önce giderse artık sansa
    bak mesela hulk diğer bankalara bi burun fark attı
    hulkun olumsuz hikayesi çok bedava kredi dağıttı abd de açılmış bi davası varken bide tazminat isteyenler çıktı yönetiminde bankacılıktan anlamayan abdülkadir aksu gibi bir sürü kan emici var geç onu yoncayı al yat 1-2 sene sonra 12 olur
    ha buralarda kriz derinleşir benim 6.40 a düşer lafım 5.80-5.60 olur o zaman alırsın gene malı götürürsün ama ya buradan dönerse bugün öğleden sonra
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,479
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cesareti olan 6.39 dan tüm parasını yoncaya gömer 3 ay sonra paraya para demez yada 6 larda gezer 2 sene içinde paraya para demez
    İflastan gelenleri gömdüm mınaki.. Bakalım
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

3. Swapta TL yi hangi faize rağmen yatırımcılar shortluyor görebilen var mı?

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    İflastan gelenleri gömdüm mınaki.. Bakalım
    İFLAS GİBİ KAĞIDI SENELERCE TAŞIYAN ADAMIN ÖLÜMDEN BİLE KORKUSU OLMAz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Valla yazık insanlara..Pes artık benden dedirtene kadar düşürüyorlar. Garan'ın kademesinde uzun yıllardır görmediğim şekilde lot yok ve gitmiyor..
    İnsanlar zararlarını yazıyor gerçekten üzülüyorum..Bim almış biri 120 bin zararım var diyor 1 günde..
    Yabancıya ülke borsası 5 sene önce peşkeş çekenler; Emir iptalini getirdi yetmedi karanlık seans getirdi yetmedi robotları getirdi yetmedi devre kesici getirdi...Daha yazarım..
    İnsanları batırmak için yabancının uşağı olmuş bu yöneticilere de en büyük bedduaları okuyorum..

6. Merkez Ağu doalrda shortluyor sanırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Uçan kaçanların düşmesi gayet normal ama bu bankalar dahada .okunu çıkarmadan bugün geri alım cart curt bişey yapmalı borsayı döndürmeli. Ama bakıyorsun hala düşüyor. 4.60 akbank nedir arkadaş. 2018 dibi 4.58 mi neydi.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cesareti olan 6.39 dan tüm parasını yoncaya gömer 3 ay sonra paraya para demez yada 6 larda gezer 2 sene içinde paraya para demez
    Bitti hocam o günler öyle bir şey yok artık hiç heveslenme
    6,8 altı yoktu bu kağıtta...Salı günü kırıldı ve bitti..Belki bir haber pompalayıp 1-2 hafta sonra 7 gösterebilirler ama 8 bile bence uzun zaman hatta 1-2 yıl görmeyecek..(Bu hükümet olduğu sürece diye de ekleyeyim)

Sayfa 589/1006 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •