Sayfa 906/1006 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916956 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Daha pandemi gündemde yokken Şubat 2020’de erken kayıt indiriminden faydalanmak suretiyle yıllık ücreti ve yemek parasını peşin yatırdım.
    Yasada hüküm var okuduğu ayları ve %10 cezasını ödeyip tüm parayı geri alabilirsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    evet bu sene özel okul kaydı yaptırmak akıl karı değil...uzaktan eğitim çok verimsiz oluyor kimse bilmem kaç bin tl yi pc den ders almak için vermez...bence verilmemeli...yüz yüze eğitim daha verimli hem öğretmenler için hem öğrenciler için...bence bu sene de verimsiz geçecek eğitimde...şimdi 21 eylüle ötelendi ama o zaman gelince vaka sayısı virüsün durumu ne olacak meçhul...belki bugünden daha iyi belki daha kötü olacak...önümüz kış hem grip hem bu corona bakalım nasıl geçecek kış...ülkemizde geçen sene eylül-mart arasında hastalık yoktu...bu kış geçen kış gibi rahat olamayacağız...
    8 vee 1w. Sınıflar mecburen verecekler eba boş özel okulların bir kısmı sınav dönemi için çok iyi hazırlandı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Uzaktan eğitim yapacaklar da küçük çocuklar evde kendi başlarına nasıl kalacaklar diye kimsenin aklına gelmemesi ne kadar güzel!!!!! Anneler için hiçbir düzenleme yapmıyorlar, geçen eğitim yılından tüm izinler bitti daha yılın yarısında. Ortada kaldık resmen...

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yasada hüküm var okuduğu ayları ve %10 cezasını ödeyip tüm parayı geri alabilirsin
    Doğrudur. İmzaladığım kayıt belgelerine de bir bakayım.
    Kaydı sildirsem hangi okula yazdıracağım.
    Bilmiyorum bu konuda kafam çok karışık.

5. bugün özel okulla konuştum yarın bakmaya gidecektim şimdi kararsız kaldım.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Dostum migrosun müşterisi kalbur ustudur.
    Migrosun müşterisi A101 Bim ve Şok a gitmez zaten.
    Migrosun orta ust seviyedeki magazalarina bak.Sokak arasinda bulamazsin.
    Genelde zengin semtlerdedir.

Ama müşteri potansiyeli olarak diğer magazalara göre düşüktür.
    Daha önce yazmıştım. Pandemi başında sakin diye bim’den alışveriş yapıyordum. Bazı ürünleri dışında diğer ürünler beklentimi karşılamadı. Sonra sanal markete geçtim rahat ettim. Benim sıralamama göre
    Migrosun > bim > a101 = şok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    8 vee 1w. Sınıflar mecburen verecekler eba boş özel okulların bir kısmı sınav dönemi için çok iyi hazırlandı
    Napcaz vermeyip de özelden alıp devlete mi kayıt yapacağız. Eğer okul parası çok zorluyorsa, o zaman çok zorlamayacak daha uygun fiyatlı bir okula vermek lazımdı.

Eba tv hikaye, ben okulumuzda verilen uzaktan eğitimden memnun kaldım. En azından devlet ile kıyaslayınca, verdiğim parayı çok dert etmedim.

Ayrıca okul sadece ders değil. Hem çocukların hem velilerin ruh sağlığı açısından umarım 21 Eylül de yüz yüze eğitim başlar. En azından sabahçı öğlenci tarzı bir modele geçilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Bu arada vestelde covid salgını nedeniyle çok sayıda kişinin hasta olmasına rağmen hatta 8 ölü iddiasıda var üretimin tam gaz devam ettiği söyleniyor fabrika reddediyormuş iddiaları

Sayfa 906/1006 İlkİlk ... 406806856896904905906907908916956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •