Sayfa 921/1006 İlkİlk ... 421821871911919920921922923931971 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    ya müdür, 12 bin küsür mesajın var. bunların % 90 ı ile sağa sola kurşun sıkmışsın.
    devamlı ama devamlı eleştiri. hep eleştiri.
    bende muhalif im ama sen habire saydır da saydır. devamlı saydırıyorsun.

eğer yurtiçinde bir yerde yerleşiksen senin ikametini İP numarandan tesbit edip evinden alırlar bir gün sabaha karşı. (bunu şaka yollu yazıyorum ama daha önce bu muameleye maruz kalanlar var)

hocam devamlı saydıracağına biraz da kağıtlarına yoğunlaş, taşıdığın hisselerin finansallarını inceye karlılığı nasıl bunlara kafa yor mesela.
    sonuçta para yatırıyorsun yatırımına kafa yor neden sisteme kafa yoruyorsun ki?
    ve zaten ne kadar yorarsan yor hiç bi şey değişmez
    Yazmayın kardeşim şaka yollu maka yollu. Millete göz dağı vermenin ya da bunu desteklemenin alemi yok.
    Okuduğum anda yazanın siyasi görüşünü kabak gibi ortaya koyan yorumlardan nefret ediyorum ama İP numarandan bulurlar, alırlar götürürler ne ya...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Uymayın, ütülürsünüz!...

yabancı dün almış gözüküyor QNB aldımı yabancı alıyor.

dün credit tek başına 244 milyon satmış ilk 2 alıcı kurumdan daha fazla yani

totalde de 175 milyon satış fazla ama artı kapatmış.

millet malı kusuyor ama 3-5 kağıtla endeksi tutuyorlar bariz ortada alıcı malıcı yok.

adamlar 100 kağıdı satmış 500 milyon hacim yapmış

bizimkiler 100 kağıtlık hacmi 3 tane kağıtla alım yaparak kapatmış farkı.

borsamız bist100 değil bist3 anasını satayım

leş100

Alıntı Originally Posted by alininbiri Yazıyı Oku
    Yazmayın kardeşim şaka yollu maka yollu. Millete göz dağı vermenin ya da bunu desteklemenin alemi yok.
    Okuduğum anda yazanın siyasi görüşünü kabak gibi ortaya koyan yorumlardan nefret ediyorum ama İP numarandan bulurlar, alırlar götürürler ne ya...
    Malesef 3-4 yıl önce forumda bazı işgüzarlar oturup burada yaklaşık 30 insanın adını vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular forum yönetiminden ıp ler istendi insanlar karakollara savcılığa giderek ifade verdiler. Subjektivenin kötü niyetle yazdığını düşünmediğim (inşallah) bu uyarı bazılarının gene kulağına kar suyu kaçırıp yazabilirler. Adamlar kötü niyetli burya gelip karşı tarafı kışkırtarak yazılar yazıp verilen cevapları kopyalayıp suç duyurusunda bulunuyorlar. Adice bir taktik ama yapan namussuzlar var.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,662
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Malesef 3-4 yıl önce forumda bazı işgüzarlar oturup burada yaklaşık 30 insanın adını vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular forum yönetiminden ıp ler istendi insanlar karakollara savcılığa giderek ifade verdiler. Subjektivenin kötü niyetle yazdığını düşünmediğim bu uyarı bazılarının gene kulağına kar suyu kaçırıp yazabilirler. Adamlar kötü niyetli burya gelip karşı tarafı kışkırtarak yazılar yazıp verilen cevapları kopyalayıp suç duyurusunda bulunuyorlar. Adice bir taktik ama yapan namussuzlar var.
    başkan onu diyorum ya işte. burada kimin ne olduğu belli değil. şikayet edilirse araştırma başlatılır.
    iyi niyetle uyardım zaten.
    yazanların dikkatli olması lazım.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Malesef 3-4 yıl önce forumda bazı işgüzarlar oturup burada yaklaşık 30 insanın adını vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular forum yönetiminden ıp ler istendi insanlar karakollara savcılığa giderek ifade verdiler. Subjektivenin kötü niyetle yazdığını düşünmediğim bu uyarı bazılarının gene kulağına kar suyu kaçırıp yazabilirler. Adamlar kötü niyetli burya gelip karşı tarafı kışkırtarak yazılar yazıp verilen cevapları kopyalayıp suç duyurusunda bulunuyorlar. Adice bir taktik ama yapan namussuzlar var.
    Gecen gun cok kisi rep atti bu subjective daha once diger topiclerde journailcilik yapmis ben burada ilk kez gordum sahit olmadim ama rep atanlar hakli gibi gorunuyor
    Dolarin artisini elestirmek batiyor elemana bariz

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Cümleten hayırlı sabahlar bol kazançlar dilerim

Yatarken 7.32xx rakamdaydı dolar şimdi kalktım yine aynı para

Saatlerce aynı fiyatta tutanları tebrik ederim hani
    O da birşey mi?

40 gün 6,85’de durmuştu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi