Special Days Image
Sayfa 702/1006 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Esasen hasanşeyh'liyim.
    Torosların zirvesi.
    Dağlıyım,gözü karayım.
    Şeyh torunuyum.

https://www.google.com/maps/place/Ha...73!4d32.029243
    Bende Selçuklu Fatih mahallesindeyim ikametgah olarak. Meram da mı oturuyorsun

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bende Selçuklu Fatih mahallesindeyim ikametgah olarak. Meram da mı oturuyorsun
    Dayım giller Meram Lale bahçede oturuyor.
    Ben doğma büyüme İzmir'de yaşıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Tabi ki yalnızlık Allah'a mahsus.
    Hatun anlamında dedim.
    İblisliği öğrendik ama geç oldu. Cin olmadan adam çarpanlar beni hüsrana uğrattı. İblise iblis, cine cin, insana insan muamelesi yapmak lazım.

Kadın annesinin resmini çekip göndermiş.
    "Güzelliğinizi annenizden aldığınız bariz belli oluyor deyip, artık gözler, dudaklar, eller hep ona benziyor" vs güzel sözler yazmak mümkün. Sonra yazmış kadar oldum deyip sağlık sıhhat standart mesaj yazdım.

Laguna "Dünya'da en zor şey bir kalbi onarmak" diye yazmış imzasına.

İnsanları gereksiz ümitlendirmemek lazım, gerçi ben olgun kadınım vs de demişti.

Aslen flört kadar eğlenceli oyun yok ama bir taraf sonunda hüsrana uğruyor.

Ben kadınlar tam olarak ne düşünüyor onu da öğrenmeden ölmek istemiyorum. Bir tanesi ben marka olmak istiyorum demişti, bir tanesi ben fiyatına bakmadan istediğim şeyi alabilmek istiyorum demişti, bir tanesi hiç merak etme kadınlar çok kötü düşünür dedi profosyonel davrandı.

Kadınlar Ne İster güzel filmdi ama dikkat ederseniz bu konu sanki sır hiç üzerinde realist film yapılmıyor. Bir kitap aldım kadın tüm içinden geçenleri yazmış ama gerçek kimliği belli olduğundan uyduruk şeylerin dışına çıkmamış.

Güzel bir türkü var, bir yiğidin sevdiği dünyalara değmeli. Gerçekçi ol imkansızı iste lafı güzel bir söz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Dayım giller Meram Lale bahçede oturuyor.
    Ben doğma büyüme İzmir'de yaşıyorum.
    Sandım ki Konya'da ikamet ediyorsun. Bir arkadaş vardı sağlıkçı Konyalı epeydir yok ortada. Burdan baya eş dost edindim. Ağrı sebebiyle uyku yok takılırım bazen tatlı kavgalar olur güzel espriler olur gülerim

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İblisliği öğrendik ama geç oldu. Cin olmadan adam çarpanlar beni hüsrana uğrattı. İblise iblis, cine cin, insana insan muamelesi yapmak lazım.

Kadın annesinin resmini çekip göndermiş.
    "Güzelliğinizi annenizden aldığınız bariz belli oluyor deyip, artık gözler, dudaklar, eller hep ona benziyor" vs güzel sözler yazmak mümkün. Sonra yazmış kadar oldum deyip sağlık sıhhat standart mesaj yazdım.

Laguna "Dünya'da en zor şey bir kalbi onarmak" diye yazmış imzasına.

İnsanları gereksiz ümitlendirmemek lazım, gerçi ben olgun kadınım vs de demişti.

Aslen flört kadar eğlenceli oyun yok ama bir taraf sonunda hüsrana uğruyor.

Ben kadınlar tam olarak ne düşünüyor onu da öğrenmeden ölmek istemiyorum. Bir tanesi ben marka olmak istiyorum demişti, bir tanesi ben fiyatına bakmadan istediğim şeyi alabilmek istiyorum demişti, bir tanesi hiç merak etme kadınlar çok kötü düşünür dedi profosyonel davrandı.

Kadınlar Ne İster güzel filmdi ama dikkat ederseniz bu konu sanki sır hiç üzerinde realist film yapılmıyor. Bir kitap aldım kadın tüm içinden geçenleri yazmış ama gerçek kimliği belli olduğundan uyduruk şeylerin dışına çıkmamış.

Güzel bir türkü var, bir yiğidin sevdiği dünyalara değmeli. Gerçekçi ol imkansızı iste lafı güzel bir söz.
    Üstat,sende biliyorsundur ama mümkün değil anlayamazsın kadınları.
    Her kadın kendi nevi şahsına münhasır.
    Film olarak var,Grinin 50 tonu, izleyin,azda olsa ip ucu verebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=WIEI4_xBcxU
    Son düzenleme : iki gozum; 09-08-2020 saat: 04:24.

6. Merak olunca her türlü sır ilgi alanına giriyor.
    Canlı yayınlarda arada güzel sırlar ortaya çıkıyor.

Erol Mütercimler Türkiye'deki tüm partiler kurgudur dedi. Diğer konuk yarım ağızla AK Parti hariç dedi. Yok o da dahil efendim vs anlattı.

Çok ilginç bir bilgi olmadığından internette işime devam ettim.

Kurgu veya gerçek hepsine hayırlı işlerde kolaylık şer işlerde zorluk diliyorum.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Merak olunca her türlü sır ilgi alanına giriyor.
    Canlı yayınlarda arada güzel sırlar orata çıkıyor.

Erol Mütercimler Türkiye'deki tüm partiler kurgudur dedi. Diğer konuk yarım ağızla AK Parti hariç dedi. Yok o da dahil efendim vs anlattı.

Çok ilginç bir bilgi olmadığından internette işime devam ettim.

Kurgu veya gerçek hepsine hayırlı işlerde kolaylık şer işlerde zorluk diliyorum.
    Erol Mütercimler doğru demiş.
    Daha ileri gideyim, Oda kurgunun 1 parçası.

8. En büyük sırrı açıklıyorum, fırsat kaçırma diye bir şey kesinlikle yok.

Demek bilinmesinde sakınca olmayan bir sır olduğundan bunu yazabildim.

Aslında borsacılar için sıradan bir bilgi.

Sayfa 702/1006 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •