Sayfa 143/1006 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sorun ben de..

maşallah dediğim 2 gün yaşar.

aldığım hisse düşer.

bastığım yerde ot bitmez...

keşke tek problem fakirlik olsa.

iğne ucu kadar kuruda kalmıyor ama ..sorun ne anlayamadım.
    Sistem büüüle
    az kişi kazanır cok kişi batar
    Strateji önemli, kademeli iş ve disiplin birde sabır gerektirir. ama kaderden kacılmaz, herşey nasip kısmet
    geniş açıdan bakarsak,
    Daha önce demiştim gram altın bazlı bistte yeni dip beklentimin olduğunu,bistte TL bazlı fazla düşüş olucağını düşünmüyorum belki 80bin o da cok zorlarlarsa ikili dip ayağına tutunur yine, biliyon borsaların özü boğa, hep yukarı gitmek istiyor. bi şekilde zamanı gelince yine yukarı gitmek isteyecektir sıkma canını fazlada şeytmemek lazım

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Havayolu şirketleri kötü gelir.
    Onun kötü gelmesinden ziyade
    Bugün o not değerlendirme şirketleri bunları ağızlarından düşürmediler ya
    Tek olumlu yanı o

3.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Şu ana kadar bilançolarda ciddi bir bozulma gözükmüyor. En çok etkilenen sektör olan otomotivde Froto ve Toaso bilançoları bile geçen sene ile paralel.
    Bırak dostum anlamaz daha teknikte kanal nedir bilmiyor bilancomu analiz edecek en kötünün görüldüğünü iyinin temellerinin atıldığını yakında görecekler bol kazançlar esen kal.

4.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Kayyum atandı demiyore batiya da atanabilir diye karar açıkladı deyyo sanırsam kanımca zaarr umarım doğru tercüme etmişimdir
    Doğru tercüme etmissindir... Sen başkan olmaya devam et ama birşeye eline sürme demek benim de zannımca kayyum oluyor..

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bankaların karları ne kadar gerçekçi?? mesela 2010 yılında yapılan bilanço yöntemleri (örnek olarak) aynen mi izleniyor.. kolaylık olsun diye doların 2 kat arttığını kabul edersek, aynı dolar miktarına karşılık gelen 2010 da elde edilen 1 milyar tl kar ile şimdi elde edilen 3 milyar tl aynı para mı? aynı şekilde mi hesaplanıyor.. ?? yeni istisnalar var mı son 6 ayda? zararları yüzdürmek ve bunların bilançoda gösterilmesi eski yıllarla aynı mı??

o nedenle ölçme mantığı açısından belirsiz çok fazla durum var.. mesela bazı bankaların yöneticileri "bu sene kar yılı değil ar yılı" dedi.. kamu bankaları bunları söylüyor .. özel bankalarda ciddi markaj altında.. onlarda mesela kredilerin geri ödenmesinde kolaylık "göstermek" zorunda kaldılar.. baskılar olduğu konuşuldu.. bir sürü benzer konu var.. bence banka karlarına ihtiyatla yaklaşılmalı.. ben bu sene gördüğüm bir rakamın geçen sene ile lişkisini tam anlayamıyorum.. o nedenle ihtiyatlı davranıyorum..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Bırak dostum anlamaz daha teknikte kanal nedir bilmiyor bilancomu analiz edecek en kötünün
    görüldüğünü iyinin temellerinin atıldığını yakında görecekler bol kazançlar esen kal.
    laf salatası yapacağına doğru kanalı koyda görelim.

hadi bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    laf salatası yapacağına doğru kanalı koyda görelim.

hadi bekliyorum.
    Önce söylediklerinin arkasında durmayı öğren sonra gel sana teknik öğretiriz o kolay

8.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Yarın pala aselsan dinlendirip ekgyoyu sahneye alabilir 1205 görülür.
    tabi senide anlıyorum dün akşam 120.500 bekleyip 115.000 de soluğu alınca bünyede ister istemez stres yapıyor.

Sayfa 143/1006 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •