Sayfa 337/1006 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Rusya Doğrudan Yatırım Fonu (RDIF) Başkanı Kirill Dmitriyev, Rusya’da koronavirüs aşısı üretim hacminin yıl sonuna kadar ayda 10 milyon seviyesine çıkmasını beklediklerini söyledi.

20:56 03.08.2020

https://tr.sputniknews.com/amp/rusya...ni-bekliyoruz/

Rossiya-24 televizyonunda konuşan Dmitriyev, “Gamaley Enstitüsü*sayesinde çok güvenli bir yaklaşım geliştirdik. Aşı gerçekten de aktif şekilde kullanılacak. Sayın (Sağlık Bakanı Mihail) Muraşko’nun dediği gibi, EKİM ayında Rusya’da isteyen kişiler arasında TOPLU AŞILAMA başlayacak. Alium ve R-Farm şirketleri aşının üretimini gerçekleştirecek.

Bilmem kaç kez mutasyona uğrayan virüs ile ilgili aşı haberlerine gülüp geçiyorum.
    Ama iyi oluyor bu haberler, balon biraz daha şişiyor. Daha çok satış imkanı veriyor.
    Bu arada haber birçok başlığa kopyalanmış. Ben de bir şey yapıştırayım.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Rusya'nin DSÖ'e bildirdigi ve ön klinik deney asamasinda olan bir tane asi maddesi bile yok.
    Votka'mi vuracaklar insanlara, nasil olsa alisiklar bir sey olmaz diye.

https://www.who.int/publications/m/i...idate-vaccines

Düzeltme: klinik deney asamasinda olacakti.

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ince söylendiği gibi parti kuruyorsa rte için nimet olur...muhalefet kanadındaki oylar ne kadar bölünür ise rte için o kadar iyi olur...muharrem ince seçim gecesi ortadan kaybolunca zaten bir çok insanın gözünde bitti...bir de üstüne parti kurma saçmalığı olursa silinir gider...mustafa sarıgül gibi bişey olur işte...allah akıl fikir versin...

kılıçdaroğlu'nu ve chp içindeki hdp lileri de o partiden uzaklaştırmak lazım...

yoksa istedikleri kadar ATATÜRK desinler...boş....
    Eski hdpli Mehmet Metiner de şu aralar pek çok kanalda dolaşıp duruyor. Bi parti de ona kurdurmasınlar?

4. Üretim ve tüketim cephesinde "V" tipi toparlanma gerçekleşti.

03.08.2020 - 11:09

https://www.hurriyet.com.tr/amp/ekon...lesti-41578728

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bilmem kaç kez mutasyona uğrayan virüs ile ilgili aşı haberlerine gülüp geçiyorum.
    Ama iyi oluyor bu haberler, balon biraz daha şişiyor. Daha çok satış imkanı veriyor.
    Bu arada haber birçok başlığa kopyalanmış. Ben de bir şey yapıştırayım.
    Koronavirüsler yapı olarak normal influenza grip virüslerine göre çok farklı. Bütün büyük ülkeler, belirli başlı üniversiteler, firmalar aşı peşinde iken bu özgüven nereden geliyor da aşı işe yaramaz deniyor? Uzmanı olmadığınız konuda atıp tutmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by mrhzr Yazıyı Oku
    Koronavirüsler yapı olarak normal influenza grip virüslerine göre çok farklı. Bütün büyük ülkeler, belirli başlı üniversiteler, firmalar aşı peşinde iken bu özgüven nereden geliyor da aşı işe yaramaz deniyor? Uzmanı olmadığınız konuda atıp tutmayın.
    Az çok bilen biri olarak en basit haliyle söyleyeyim, 100 alt çeşit var, siz 1 çeşidini izole ettiniz ve onun aşısını yaptınız. Peki geri kalan 99 ne olacak? Aşı dediğiniz şey o virüsün zayıflatılmış hali. Her yıl grip aşısı çıkıyor ve bazı insanlar yaptırıyor ama büyük çoğunluğu yine de grip oluyor. Ya da diyelim geçen sene grip oldunuz ama bu sene de oluyorsunuz ya da seneye de olacaksınız. Hasta olarak bütün virüsü vücudumuza aldınız ama yine bu sene hasta olacaksınız. Aşı da bu virüsün zayıf hali. Yani hastalığı geçirmişken bile hasta oluyorsunuz, aşı yani zayıflatılmış virüs sizi nasıl korusun. Çok ilginç değil mi?

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ABD ADR

GARAN 1 doların altında devam ediyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ABD ADR

GARAN 1 doların altında devam ediyor.

Abi bunların hacimleri çok cacık gibi geliyor bana. Sen ne dersin? Yön gösterici olur mu?

Sayfa 337/1006 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •